• Головна
  • На Житомирщині створюються сприятливі умови для реабілітації інвалідів
фото
10:02, 24 липня 2013 р.

На Житомирщині створюються сприятливі умови для реабілітації інвалідів

фото

На виконання Закону України «Про реабілітацію інвалідів в Україні» та Указу Президента України щодо створення сприятливих умов для забезпечення соціальної, медичної та трудової реабілітації інвалідів з 2011 року в системі соціального захисту населення в Житомирській області відкрито 7 центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів, за час діяльності яких 376 дітей-інвалідів отримали реабілітаційні послуги з фізичної, соціально-побутової, психолого-педагогічної реабілітації, з них за перше півріччя поточного року – 157 дітей-інвалідів отримали реабілітаційні послуги. Про це йшлося на колегії департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації, котра відбулася 23 липня, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

«З метою реалізації нових соціальних ініціатив Президента України в області планується відкрити відділення денного перебування для дітей-інвалідів в Коростишівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів на 16 ліжко-місць та у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Джерело надії» Коростенської міської ради на 15 ліжко-місць, - зазначила директор департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації Галина Корінна. - На виконання Указу Президента щодо створення вільного доступу для осіб з інвалідністю, в області проводиться відповідна робота, спрямована на забезпечення доступності об’єктів соціального та громадського призначення для маломобільних груп населення, встановлено конкретних виконавців у відповідності до територіальних і галузевих напрямів роботи райдержадміністрацій, міськвиконкомів, управлінь облдержадміністрації та інших обласних організацій».

На обліку у Житомирській області перебуває понад 98 тис. інвалідів різних груп і категорій, серед них 5734 дітей-інвалідів. При цьому спостерігається тенденція до збільшення кількості осіб, яким необхідно створити належні умови для життєдіяльності та інтеграції в суспільство.

«Незважаючи на проведену роботу щодо створення безперешкодного життєвого середовища для осіб з обмеженими фізичними можливостями в області, на жаль, не у всіх районах та містах області забезпечено стовідсотковий вільний доступ, - говорить керівник департаменту. – Працівники соціальної сфери постійно працюють над даною проблемою. І маємо надію, що у найближчий час ситуація зміниться».

DSC_0016016

 

DSC_0036036

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...