• Головна
  • На Житомирщині заборгованості по заробітній платі майже немає
колегія департаменту
11:45, 24 липня 2013 р.

На Житомирщині заборгованості по заробітній платі майже немає

колегія департаменту

В області зменшено заборгованість по заробітній платі. Про це директор департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації Галина Корінна зазначила на колегії департаменту, котра відбулася 23 липня.

Як повідомила прес-служба облдержадміністрації, на засіданні були присутні члени колегії, директори інтернатних установ, директори територіальних центрів, директори центрів соціальної реабілітації для дітей-інвалідів, відповідальні працівники департаменту праці та соціального захисту населення облдержадміністрації.

Головні питання, котрі було розглянуто: стан виконання актів та доручень Президента України та Кабінету Міністрів України з питань праці та соціального захисту населення за I півріччя 2013 року, завдання органів праці та соціального захисту населення на ІІ півріччя 2013 року, видача автомобілів та влаштування до інтернатних установ громадян похилого віку та інвалідів.

«Житомирська область за перше півріччя цього року значно зменшила заборгованість по заробітній платі», - розповіла під час спілкування зі ЗМІ Галина Корінна.

За попередніми статистичними даними загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах області впродовж січня – червня 2013 року зменшилася на 1 млн.грн. або на 7,2%. Про наявність зазначених боргів до статистичних органів прозвітували 14 суб’єктів господарювання області.

«Житомирщина одна із областей, яка послідовно втілює всі соціальні ініціативи Президента України Віктора Януковича, про що було відмічено на колегії Міністерства соціальної політики, - говорить керівник департаменту. – Нещодавно ми відкрили Центр реабілітації інвалідів. За останні два роки це вже сьомий таких заклад. Крім того, Президентом України поставлено завдання відкрити майже в кожному районі заклади для денного перебування дітей-інвалідів. До кінця року ми плануємо відкрити подібний заклад в Коростенському районі і в місті Коростені».

На даний час в Житомирській області у будинках-інтернатах проживає 2400 людей з обмеженими можливостями, для яких створено всі належні умови. «Варто зазначити, що на Житомирщині цього року не було закрито жодного закладу соціальної сфери, - наголошує Галина Віталіївна. – Також головним завданням насьогодні для нас є створення всіх умов для того, аби люди з обмеженими можливостями могли вільно відвідувати заклади культури та медичні установи».

Також на засідання було обговорено питання «Соціальної картки», яка автоматизує систему надання та обліку використання пільг в транспортній, соціальній, житлово-комунальній, медичній та, за потреби, інших сферах господарства.

У 2013 році у Житомирські області на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям виділена субвенція у сумі 1298,8 млн. грн., що в 1,2 рази більше, ніж торік.

Протягом січня-червня 2013 року щомісячну грошову допомогу особі, яка здійснює догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, одержали майже 2 тис. осіб, на загальну суму 12,2 млн. грн., ще 3,6 тис. осіб одержують компенсацію за надання соціальних послуг інвалідам різних груп, громадянам похилого віку, які не здатні до самообслуговування та потребують постійної сторонньої допомоги, на що використано 2,7 млн. грн.

Також директор департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської облдержадміністрації Галина Корінна наголосила, що виплата державної допомоги за рахунок коштів субвенції з державного бюджету здійснюється в установлені терміни, заборгованість відсутня.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...