• Головна
  • У Житомирі запобігають порушенням законодавства про захист конкуренції
прес-конференція
12:02, 24 липня 2013 р.

У Житомирі запобігають порушенням законодавства про захист конкуренції

прес-конференція

Вчора, 23 липня 2013 року відбулася прес-конференція голови Житомирського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Безсмертного О. В., на якій були підведені підсумки роботи відділення за І півріччя 2013 року.

Як повідомила прес-служба Житомирського ОТВ АМКУ, голова відділення зазначив, що Житомирське обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України спрямовувало зусилля на виконання завдань регіонального плану дій на 2013 рік щодо впровадження Програми економічних реформ на 2010 – 2014 рік “Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

Зокрема, вживаються комплексні заходи, спрямовані на запобігання, виявлення та припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції у сферах:

- підключення обєктів будівництва до інженерних мереж електро-, газо-, тепло-, водопостачання та водовідведення і надання комунальних послуг;

- збору, вивезення, перероблення та захоронення побутових відходів;

- ритуальних послуг;

- супутніх послуг при наданні адміністративних послуг;

- реалізації лікарських засобів.

Припинено 75 порушень законодавства про захист економічної конкуренції, що на 50 % більше ніж у більше ніж у відповідному періоді попереднього року.

Розглянуто 47 заяв, подань та інших звернень громадян, підприємців і правоохоронних органів.

Проведено 16 планових перевірок дотримання законодавства про захист економічної конкуренції субєктами господарювання, органами місцевого самоврядування.

Накладено штрафів на загальну суму понад 660 тис грн, сплачено штрафів на суму понад 500 тис грн, що знаходиться на рівні відповідних показників попереднього року.

Економічний ефект від припинення порушень законодавства про захист економічної конкуренції склав понад 54 млн грн

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...