• Головна
  • Жителям Житомирщини пропонують роботу в Нацполіції
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
11:46, 28 грудня 2022 р.
Надійне джерело

Жителям Житомирщини пропонують роботу в Нацполіції

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
Жителям Житомирщини пропонують роботу в Нацполіції

У 17 відділеннях Національної поліції Житомирщини є 26 вакансій із заробітною платою до 12 500 грн, серед яких:

  • поліцейський роти конвойної служби, до повноваження якого входить – забезпечення конвоювання заарештованих та взятих під варту осіб до районних судів, слідчого управління, прокуратури. Забезпечення охорони та конвоювання заарештованих та взятих під ватру осіб під час проведення слідчих дій за межами спеціальних закладів. Забезпечення охорони заарештованих і взятих під варту осіб у лікувальних закладах та під час проведення судово-психіатричних експертиз.
  • поліцейський сектору реагування патрульної поліції, який має здійснювати швидке та ефективне реагування на правопорушення, патрулювання визначеної території для забезпечення порядку; забезпечення безпеки дорожнього руху; здійснення контролю стану дорожньої інфраструктури; виїзд на виклики громадян; надання невідкладної допомоги громадянам; здійснення заходів, спрямованих на розкриття злочинів по гарячих слідках, а також протидія злочинності; здійснення превентивних заходів.
  • помічник чергового реагування патрульної поліції також має швидко реагувати на правопорушення; виконувати патрулювання визначеної території для забезпечення порядку; надавати невідкладну допомогу громадянам; здійснювати заходи, спрямовані на розкриття злочинів по гарячих слідках, а також протидіяти злочинності; виконувати превентивні заходи.

За довідками звертатись у Житомирський міський центр зайнятості за адресою: м.Житомир, площа Польова, 6 а, тел. (0412) 43-22-80, 0412-43-22-67

Ознайомитися з усіма актуальними на Житомирщині пропозиціями роботи можна на сайті служби зайнятості: https://cutt.ly/4Dz4cVI або Єдиному порталі вакансій https://jobportal.dcz.gov.ua.

Оформити підписку на вакансії за регіоном або галуззю можна завдяки чат-боту @DCZWorkNowBbot.

Актуальні вакансії з усієї України на телеграм-каналі: «Робота зараз: Державна служба зайнятості»: https://t.me/worknowdcz.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

Жителям Житомирщини пропонують роботу в Нацполіції, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба зайнятості #роботодавець #новини житомира #новини житомирщини #головне вакансії #працевлаштування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...