![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
ПОЛІЦІЯ
09:00, 2 січня 2023 р.
Надійне джерело
На Житомирщині слідчі оголосили чоловікові підозру у вчиненні низки крадіжок
ПОЛІЦІЯ
![На Житомирщині слідчі оголосили чоловікові підозру у вчиненні низки... На Житомирщині слідчі оголосили чоловікові підозру у вчиненні низки крадіжок](/dist-assets/images/cap.jpg)
Звягельські слідчі оголосили чоловікові підозру у вчиненні низки крадіжок.
До поліції неодноразово звертались жителі Ярунської громади із повідомленнями про крадіжки майна. Правоохоронці Новоград-Волинського райвідділу встановили причетного до правопорушень та 29 грудня оголосили йому про підозри.
Нещодавно 53-річний житель Звягельського району звернувся до поліції із заявою про зникнення бензинового генератора, електричного компресора та акумуляторних батарей із його автомобіля «МАЗ». Він розповів, що увечері залишив вантажівку у полі поблизу с. Кожушок для проведення сільськогосподарських робіт, а повернувшись на ранок, виявив відсутність майна.
А 54-річна жінка повідомила правоохоронцям про крадіжку мотокоси та сільськогосподарського інвентаря з її сараю.
Ще один житель с. Кожушок розповів поліцейським про зникнення електроприладів, акустичної системи та вартісного алкоголю з його будинку.
У ході проведених заходів правоохоронці встановили, що до правопорушень причетний 32-річний односелець заявників, який викрадав майно разом із своїми родичами, віком 13, 15 та 16 років.
Усі свою провину визнали. Частину викраденого поліцейські вилучили за місцем проживання старшого, а іншу – зі сховку, облаштованого неподалік автошляху.
Відтак, після проведення усіх необхідних слідчих дій, поліцейські Новоград-Волинського райвідділу оголосили 32-річному чоловікові про підозру у вчиненні правопорушень, передбачених ч. 4 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Також підозрюваному інкримінують втягнення малолітнього та неповнолітніх у протиправну діяльність (ч. 1 та 2 ст. 304 ККУ).
Відповідно до чинного законодавства крадіжка, учинена в умовах воєнного стану, карається позбавленням волі на строк від 5 до 8 років.
Новоград-Волинський районний відділ поліції
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
16:49, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...