• Головна
  • У Житомирі поліцейські вилучили у чоловіка психотропу на 60 тисяч гривень
ПОЛІЦІЯ
07:00, 4 січня 2023 р.
Надійне джерело

У Житомирі поліцейські вилучили у чоловіка психотропу на 60 тисяч гривень

ПОЛІЦІЯ
У Житомирі поліцейські вилучили у чоловіка психотропу на 60 тисяч гривень

Оперативники регіонального Управління боротьби з наркозлочинністю ДБН НПУ спільно з працівниками Житомирського райуправління ГУНП викрили жителя обласного центру в оборудках з психотропними та наркотичними засобами.

Нині поліцейські перевіряють причетність чоловіка до ймовірного розповсюдження заборонених речовин.

Днями оперативники Управління боротьби з наркозлочинністю в Житомирській області ДБН НПУ, перевіряючи наявні відомості щодо незаконного обігу наркотиків у місті, затримали біля поштового відділення 34-річного жителя обласного центру. Чоловік якраз отримав посилку: як виявилось під час огляду – пакет зі 100 грамами порошку. За зовнішніми ознаками речовина подібна до психотропної (амфетаміну).

Обставини задокументували викликані на місце події працівники слідчо-оперативної групи Житомирського райуправління та вилучили виявлене. Попередньо, чоловік придбав психотроп через месенджер-канал і скористався поштовими послугами для його отримання.

Згодом у квартирі чоловіка за погодженням з місцевою окружною прокуратурою поліцейські провели невідкладні слідчі дії, у результаті яких вилучили ще два пакунки із рослинною сировиною (попередньо, канабісом). Зберігання заборонених речовин він пояснив власними потребами.

За цінами «чорного ринку» вартість вилученого сягає 60 тисяч гривень.

Порошок і рослинну масу нині направлено на експертне дослідження до регіонального Науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС.

Триває досудове розслідування за ч. 1 ст. 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту) КК України. У рамках кримінального провадження фігуранта перевіряють на причетність до можливого розповсюдження наркотиків чи психотропу.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліця #правоохоронці #новини житомира #новини житомирщини #правоохоронні органи #пригоди #події #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Хто з чоловіків має право виїжджати за кордон у 2025 році, перелік документів для виїзду та новий військовий квиток
Чоловіки віком від 18 до 60 років, які знаходяться за кордоном, тепер можуть оформити паспорт без фізичного пред'явлення військово-облікового документа
Україна отримала 1 млрд євро від ЄС з доходів від російських активів: куди підуть кошти
Проблеми з бронюванням працівників: як виправити помилку в реєстрі «Оберіг»
Оголошення
live comments feed...