Новини компаній
16:09, 3 січня 2023 р.

Ведення вагітності в IVMED

Новини компаній

Вагітність — це не тільки дивовижний, прекрасний етап у житті жінки, а й період, що вимагає максимальних зусиль та турбот з боку майбутньої мами та її близьких. Адже від психологічного та фізичного здоров'я матері безпосередньо залежить стан здоров'я її майбутнього малюка.

Фахівці клініки IVMED пропонують свою професійну підтримку протягом усього періоду вагітності. Результат такого співробітництва один – народження здорової дитини.

Навіщо потрібна програма ведення вагітності

Ведення вагітності за допомогою фахівців — дуже важлива процедура під час виношування вагітності. Навіть у тому випадку, коли жінка почувається чудово і немає ускладнень з її здоров'ям, потрібна постійна оцінка стану дитини в утробі матері та контроль її правильного розвитку.

Жінка може стати на облік із шостого тижня. Такий ранній контроль допоможе уникнути ускладнень, які часто виявляються в першому триместрі, таких як токсикоз, гестоз, анемія, проблеми з внутрішніми органами та навіть викидень. Акушер-гінеколог дасть важливі рекомендації щодо правильного харчування і проконсультує майбутню маму у всіх питаннях, що цікавлять. Особливо це важливо для жінок у яких це перша вагітність у житті.

Велике значення має те, як протікає вагітність. Особливо важливо, якщо вагітність настала в результаті штучного запліднення (ЕКЗ), або якщо жінка перебуває у старшому репродуктивному віці. Лікарі клініки IVMED проведуть якісне обстеження вагітної та підготують її до пологів, лактації, догляду за новонародженим. Зможуть своєчасно виявити патології, діагностувати відхилення та призначити терапевтичне лікування вдома або у стаціонарних умовах.

Також у клініці IVMED передбачена допомога на етапі планування вагітності — психологічна підготовка до материнства. Акушер-гінеколог разом з психологом стануть надійною підтримкою та опорою у цей головний період життя кожної вагітної.

Що передбачається під час вагітності

Спостереження за станом матері та дитини відбувається за прописаними у міжнародних стандартах правилами. Перше відвідування акушера-гінеколога включає піхвовий огляд, забір мазка з шийки матки, оцінка розмірів тазу. Якщо все нормально, то така процедура повторюється на 28-му та 36-му тижні.

На прийомах лікар вимірює масу тіла, артеріальний тиск, пульс та коло живота. Починаючи з 8 тижня вагітності, лікар оглядає положення дна матки, а з 20 тижня визначає положення плода і прослуховує биття його серця.

Комплексне спостереження передпологового періоду також включає:

  • Огляд та консультація інших лікарів. Терапевт, стоматолог – по 2 відвідування; окуліст, ЛОР — мінімум 1 відвідування. За потреби потрібно відвідати інших фахівців.
  • Складання аналізів. Загальний та біохімічний аналіз крові; аналіз сечі; здавання крові на ВІЛ, вірусний гепатит та згортання; мазок на наявність стафілокока; аналізи на мікоплазми, хламідіоз, краснуху, уреаплазму, герпес, токсоплазмоз та уреаплазмоз.
  • Ультразвукова діагностика. Перша на 11-14 тижні, друга на 20-24, третя на 30-34 тижні.
  • Електрокардіограма із розшифровкою. Один раз.

Фахівці клініки IVMED займаються також веденням багатоплідної вагітності, знають всі особливості спостереження за майбутньою мамою та її малюками. Їх досвід та кваліфікація — запорука успішного виношування та народження здорових дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...