ПОЛІЦІЯ
19:00, 3 січня 2023 р.
Надійне джерело
Понад 400 дітей поліцейські Житомирщини повернули додому упродовж минулого року
ПОЛІЦІЯ
Про це повідомляє відділ ювенальної превенції Управління превентивної діяльності ГУНП в області. Кількість зниклих у 2022 році дітей на 38 відсотків менша за минулорічну.
Станом на 1 січня 2023-го всі діти, про зникнення яких надходили повідомлення минулого року, розшукані.
Причому, 381 дитина – упродовж першої доби пошуків. Із загальної кількості 25 неповнолітніх і раніше залишали свої домівки.
У перший день нового року до територіальних підрозділів поліції Житомирщини надійшли повідомлення про зникнення 4 підлітків у різних громадах.
Так, у Черняхівській мати шукала 15-річну дівчину, яка нібито мала намір їхати до друзів у сусіднє село. Мобільного телефона у дівчини не було, тому, чи дісталась вона місця призначення, матір теж не знала. Юначку правоохоронці дійсно знайшли у знайомих. З нею все добре.
В Овруцькій громаді жінка «загубила» свою 12-річну доньку. За словами заявниці, дівчинка була вдома, а от куди поділась, мати не вгледіла. Номер мобільного телефону вона назвати теж не змогла, бо перебувала напідпитку. На щастя, дитину поліцейські знайшли швидко – на гостинах у бабусі в тому ж селі. А от з її матір’ю провели серйозну профілактичну роботу, попередивши про наслідки недогляду за донькою.
Ще двох підлітків, брата і сестру, відповідно 12 та 13 років, розшукали правоохоронці на Звягельщині. За повідомленням їх рідних, діти пішли з дому 31 грудня. 1 січня їх виявили в оселі друзів, де вони й ночували.
Нині на Житомирщині у школярів тривають зимові канікули. Поліцейські радять батькам подбати про дозвілля дітей і юнаків, аби убезпечити їх від ризикованих факторів. Правоохоронці наполягають на суворому контролі дорослих за місцезнаходженням і зайняттями неповнолітніх. Нагадуйте дітям правила безпечної поведінки в оселях, на вулиці, у транспорті тощо. У разі виникнення неприємних ситуацій, заручіться підтримкою поліції. Телефон «102» працює цілодобово.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
15:19, 16 липня
13:13, 21 липня
17:47, 13 липня
2
13:13, 21 липня
8
live comments feed...