![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
ПОШКОДЖЕНЕ ЖИТЛО
12:50, 4 січня 2023 р.
Надійне джерело
Карітас-Житомир: 138 домогосподарств на Житомирщині отримають кошти на малий ремонт житла, пошкодженого внаслідок війни
ПОШКОДЖЕНЕ ЖИТЛО
![Карітас-Житомир: 138 домогосподарств на Житомирщині отримають кошти... Карітас-Житомир: 138 домогосподарств на Житомирщині отримають кошти на малий ремонт житла, пошкодженого внаслідок війни](/dist-assets/images/cap.jpg)
Майже 140 домогосподарств Житомирської області отримають кошти для малого ремонту свого житла, яке було пошкоджене через російську агресію.
Протягом двох місяців «Карітас-Житомир» реєстрував на проєкт за підтримки «Карітас України» та УВКБ ООН. Домогосподарства, які зазнали пошкоджень з 24 лютого, могли отримати грошову допомогу для малого ремонту будинків чи квартир. Частина бенефіціарів вже отримала фінансування і навіть почали ремонтувати свої оселі.
Відповідно до проєкту «Надання житла для уразливих родин в Україні» «Карітас України» та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) уразливі домогосподарства могли отримати грошову допомогу для ремонту будинків, які мають малі пошкодження внаслідок російського вторгнення.
На Житомирщині на проєкт зареєстровані 138 домогосподарств:
- 91 родина з Житомирської міської територіальної громади;
- 25 сімей з Народицької територіальної громади;
- 22 родини з Малинської територіальної громади.
Пані Тетяна з Малина з Малина серед тих, хто вже отримав кошти на малий ремонт власного будинку.
«20 травня близько восьмої години ранку пролунали вибухи і у нас знесло кришу, вікна, і всю оселю... подвір'я... все було понівечено», - розповідає жінка.
Проте це не перший раз, коли постраждала її оселя. Через день це сталося знову…
«20 травня до ночі ми найняли людей і нам перекривали стріху шифером. Але ж 22-го нам розбомбили знов. Тоді вже знесло все. Уже в нас коштів не було, щоб його відновити. Нам допомагали... І «Карітас» продуктами, одягом, ковдрами... Ми дуже вдячні «Карітасу», - каже пані Тетяна.
На виділені кошти пані Тетяна вже встигла встановити вікна, двері і зробити грубу, яка була зруйнована вибуховою хвилею.
Довідково. Карітас-Житомир на Житомирщині реалізує проєкт «Надання житла для уразливих родин в Україні» у співпраці з «Карітас України» та Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) для підтримки домогосподарств, які постраждали від російської агресії в Україні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...