• Головна
  • Відтепер у Бердичеві цифровий рентген-діагностичний комплекс
іновації
16:49, 25 липня 2013 р.

Відтепер у Бердичеві цифровий рентген-діагностичний комплекс

іновації

Нещодавно Бердичівська центральна міська лікарня отримала високовартісний сучасний  рентгенiвський дiагностичний комплекс з цифровою обробкою зображення. Він призначений для проведення рентгенологічних досліджень в режимі цифрової рентгенографії. Це стало можлими завдяки наполегливостi Бердичівського мiського голови Василя Мазура, директора департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадмiнiстрацiї Олександра Торбаса та за сприяння обласної державної адмiнiстрацiї і обласної ради.


Про це повідомляє прес-центр ДОЗ.
Однією з головних переваг нового обладнання є те, що цифрові технології дозволяють значно зменшити рівень опромінювання як для пацієнта, так і для персонала. До того ж при високому рівні пропускної  спроможності  високоякісний знімок  можна отримати на руки вже за лічені хвилин, а при потребі й в електронному вигляді.

Медперсонал вже встиг пересвідчитись у зручності нового обладнання. На повну потужність новий цифровий рентген-діагностичний комплекс, який встановлено в рентгенівському кабінеті міської поліклініки, запрацював декілька тижнів тому. За цей час медики провели рентгенологічні обстеження  близько 1000 пацієнтам.

- В порівнянні з дослідженнями, які дотепер здійснювались на старому рентгенівському обладнанні „Рентген-30”, - зазначила головний лікар медичного закладу Лариса Бабікова, - якість рентгенограм набагато покращилась, що впливає на результат діагностики та полегшує встановлення діагнозу.

Новітній  рентгенiвський дiагностичний комплекс з цифровою обробкою зображення значно розширює можливості медиків щодо швидкої, своєчасної і високоточної діагностики захворювань та надання бердичівлянам якісної медичної допомоги.

2013_07_25_02

 

2013_07_25_03

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...