Новини компаній
11:01, 9 січня 2023 р.

Реабілітація наркозалежності

Новини компаній

По всьому Києві дуже розвинена наркоманія. Часто це підлітки, які вживають марихуану і вживають амфетамін та "солі". Але є й важчі форми наркоманії, такі як вживання внутрішньовенно метадон, гвинт, опіумні види наркотиків. Кожна людина, яка вживає психоактивні речовини, схильна до цілковитої деградації організму та мислення. Людина стає нездатною до розвитку, викладу своїх думок. Словниковий запас часто обмежений.

Реабілітація наркозалежності, фото-1

Якщо людина довго вживає наркотики, то в неї можуть спостерігатися такі негативні ефекти:

  • З'являються різні захворювання, у тому числі і вірусні інфекції (ВІЛ та Гепатит),
  • Погіршується пам'ять,
  • Порушується ясність мислення (мислення стає ригідним, тунельним, тобто людина неспроможна подивитися певні речі під іншим кутом з іншого боку)
  • З'являються проблеми на роботі,
  • Порушуються взаємини з рідними та сім'єю,
  • Психічні захворювання (шизофренія, депресія)
  • Порушується функціонування роботи центральної нервової системи.

Реабілітація наркозалежності

Якщо вчасно не зайнятися лікуванням первинної проблеми – хімічної залежності, та не звернутися за кваліфікованою допомогою фахівцям та пройти курс реабілітації наркозалежності, то згодом у людини стрімко погіршуватиметься ці симптоми аж до смерті.

Реабілітація наркозалежності, фото-2

Що ж потрібно робити, якщо хтось із ваших близьких зіткнувся із залежністю від наркотиків?

Одним з найефективніших методів лікування наркоманії є реабілітація наркозалежності. В Києві є реабілітаційний центр з ексклюзивною програмою "7 навичок наркомана і алкоголіка, що одужують". Ця програма побудована на діагностиці залежного, знаходження причин формування залежності, отримання знань про хімічну залежність, про одужання, про зрив тощо. Часто залежні стикаються із запереченням своєї проблеми. Заперечення - психологічний захист, який дозволяє побачити очевидну шкоду від вживання наркотиків. Залежні в таких випадках завжди виправдовують своє вживання: "Як у такій країні не вживати...", "Робота важка...", "Я не настільки у проблемі як Вася..." І багато іншого. У реабілітаційному центрі борються із запереченням та руйнують його. Людина стає здатною до отримання інформації та зміни свого способу життя. Людина набуває навичок, які допоможуть їй справлятися з тягою та іншими ситуаціями високого ризику, які можуть призвести до рецидиву.

Важливо помітити, що ваше одужання залежить від вашого бажання змінити своє життя та стати ефективною людиною у суспільстві.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...