фото
12:25, 26 липня 2013 р.

Пройшов 7 тур РОС-чемпіонату міста Житомира з футболу

фото

23-25 липня відбулись матчі 7 туру РОС-чемпіонату міста Житомира з футболу 2013 року в якому один з лідерів чемпіонату – СКМ «Беркут» втратив перші очки в чемпіонаті. «Галант-ПакТрейд» відкрив рахунок у матчі вже на перших хвилинах – скориставшись помилкою захисників. Надалі СКМ «Беркут» мав ігрову та територіальну перевагу і в середині тайму зрівняв рахунок. В другому таймі картина не змінилась – беркутівці мали перевагу і створили чимало гольових моментів, проте м’яч вперто не хотів залітати у ворота команди «Галант-ПакТрейд». Відтак матч так і завершився з рахунком 1:1 і атаками СКМ «Беркут».

Ще одна цікава гра відбулась у четвер – на стадіоні Спартак зустрічались «Профільтех» – «РОС». Профільтехівці вже до 10 хвилини забили два м’ячі і впевнено почувались на полі. Однак «РОС» не здавався, проводив дуже небезпечні контратаки, декілька разів нападники виходили віч-на-віч з голкіпером суперника, але лише одного разу змогли відзначитись забитим м’ячем. В другому таймі картина не змінилась, «Профільтех» частіше контролював м’яч і довів справу до 3:1. Здавалось, що гра зроблена, але «РОС» в одній з контратак знову забив і гра набула нервового характеру. Проте всі питання зняв четвертий м’яч, який провів нападник «Профільтеха» Борисюк Володимир і це був його четвертий м’яч у цьому матчі. Після цього «Профільтех» спокійно довів справу до перемоги 4:2.

Результати матчів 7 туру:

«Галант-ПакТрейд» – СКМ «Беркут»1:1 (1:1)

0

Матчі 8 туру відбудуться 30-31 липня та 1 серпня. Нагадаю, що після 9 туру команди розбиваються на дві групи (перша група 1-5 місця, друга група 6-10 місця) і зіграють ще в одне коло між собою. Очки зароблені командами в першому етапі чемпіонату зберігаються. Можливість потрапити до першої п’ятірки мають ще всі команди, окрім «Стандарту» та «ДВС». Отже нас очікують дуже цікаві завершальні матчі першого етапу.

Докладнішу інформацію про хід чемпіонату дивіться на офіційному сайті Житомирської районної федерації футболу www.ffzt.org.ua