• Головна
  • Вітання Сергія Рижука з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі
12:34, 26 липня 2013 р.

Вітання Сергія Рижука з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі

Дорогі земляки, жителі нашого Поліського краю!

 Щиросердно вітаємо вас зі знаменною подією – 1025-річчям хрещення Київської Русі. Утвердження Християнства на наших теренах стало предтечею сьогоднішньої Української державності, її духовного і культурного злету, символом об’єднання України.

 Молода Українська Держава будує державно-церковну політику на засадах довіри, законності і верховенства права, забезпечення рівних прав і можливостей для всіх конфесій, миру і злагоди у релігійному середовищі. Плідне співробітництво Церкви і Держави сприяє конструктивній співпраці, зростанню морального авторитету та ствердження України на міжнародній арені як правової та демократичної держави.

 Українське суспільство усвідомлює, яких моральних зусиль, наполегливості, духовної щедрості, християнського терпіння докладає Церква, сіючи в наших душах  духовність, взаємоповагу і порозуміння, поширюючи ідеали добра і справедливості, які допомагають долати життєві негаразди, виховують віруючих, особливо молодь, у дусі патріотизму, злагоди і оптимізму.

Бажаємо вам невичерпної енергії, міцного здоров’я та щастя. Нехай велич Христова зігріває Ваші серця любов’ю та праведністю.

 

 З глибокою повагою

 

Голова Житомирської обласної державної адміністрації

 

 

 

 

 

 

Голова Житомирської

обласної ради

 

 

 

С.М. Рижук

 

 

 

Й.А. Запаловський

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...