• Головна
  • Агробізнес в Україні: інвестиції чи ризики?
Новини компаній
15:00, 18 січня 2023 р.

Агробізнес в Україні: інвестиції чи ризики?

Новини компаній

З давніх-давен і до теперішнього 2022-го року Україна вважалася країною, де дуже відповідні умови для вирощування аграрних культур. Родючий ґрунт і дуже сприятливий клімат, все це дуже сприяє збиранню великого врожаю. Зернові культури вже багато років експортуються звідси до багатьох країн Європи. У зв'язку з цим сфера інвестицій в агробізнес досягла дуже високого рівня. Але сьогодні з'явилося й безліч варіантів ризику для того, щоб відкрити бізнес інвесторам. Здебільшого це пов'язано із напруженою політичною ситуацією в Україні. Інвестор може зіткнутися з кількома проблемами, серед них:

  • Тиск з боку урядових органів, на який перетворюються перевірки бізнесу
  • Корупція
  • Документи готуються дуже тривалий час
  • Продаж бізнесу у вигляді корпоративних прав
  • Мораторій на продаж земельних ділянок
  • Повний доступ до мереж та інфраструктури
  • Доступних земель мала або дуже обмежена кількість
  • Часті зміни у законодавстві
  • Місцеве населення протестує проти покупки

Будь-яка з цих причин несе великий ризик для інвестора

Агробізнес в Україні: інвестиції чи ризики?, фото-1

Наслідки, до яких можуть призвести ці проблеми

Щоб не довести до серйозних проблем, а тим більше їх наслідків, важливо вирішити всі ці фактори ще на початковому рівні.

 Часто з боку влади та чиновників виникає тиск на перевірки, з метою отримати з цього вигоду чи гроші. Вони легко можуть створити для вас серйозні проблеми, тому треба заздалегідь вирішити спосіб запобігти незаконним нападам державних органів. Ви можете втратити дуже багато дорогоцінного часу та фінансів, вирішуючи проблеми з арештом рахунків, судові розгляди, а також великі штрафи.

Ще однією з головних проблем є бюрократія, яка ще з часів Радянського Союзу є характерною в Україні. Для того, щоб оформити один єдиний документ, може піти дуже тривалий час. Наслідком це маса втраченого часу, фінансів, ціла купа непотрібних нікому, додаткових документів. Тому ваша робота може легко зірвати, тільки-но досягнувши лише середини процесу.

 Найактуальнішою проблемою зараз є корупція. Майже кожен, з ким ви працюватимете, вимагатиме від вас якусь винагороду за свою роботу. Це погіршить репутацію і призведе до деяких фінансових втрат. При дачі хабара держслужбовцям ви порушуєте закон. У деяких випадках це лише частково вирішує проблему, і в майбутньому з вас знову вимагатимуть хабарі.

 Мала кількість земельних ділянок призводить до того, що їх відразу розкуповують. Щойно їх виставлять на продаж. Ті, хто має фінансовий чи політичний вплив, завжди мають переваги, перед іншими покупцями. Таким чином, створюється свій особливий, закритий ринок. Ще однією труднощами є зміна призначення землі. Внаслідок цього земельна ділянка згодом втрачає свою якість.

​​

Компанія «S&P Agency» — експерт у сфері агробізнесу

Наша консалтингова компанія S&P Agency є авторитетним експертом у супроводі агробізнесу. Основна наша спеціалізація, це супровід інвестиційних проектів, допомога при купівлі ферм та їх подальшої діяльності. Ми співпрацюємо з інвесторами з багатьох європейських країн, а також США.

Ми беремо величезну кількість ділянок, які були виставлені на продаж. Також ведемо переговори з об'єктами, які можуть надалі виставити на продаж. Таким чином відбувається максимальне охоплення ділянок, оскільки через обмежений земельний ринок, важко знайти хорошу ділянку, тому що їх швидко розбирають.

 В кінці наш клієнт може вибрати для себе найбільш підходящу йому ділянку, ціна якої її повністю задовольнить, і ми відразу ж починаємо укладати договір з продавцем, чия земля вам підходить.

Вирішення проблем

Завдяки великому досвіду роботи у цій сфері, ми легко можемо передбачити та вирішити будь-яку проблему. Ми допоможемо підготувати нашому клієнту будь-які документи, які можуть знадобитися під час перевірки. Ми допоможемо захистити всі слабкі сторони, на які можуть натиснути урядові органи, знаючи всі їхні хитрощі наперед.

Звертайтеся до консалтингової компанії «S&P Agency»

Ми радимо вам звернутися до нашої підтримки, в тому випадку. Якщо вашим бажанням є інвестиційний внесок у агробізнес. Завдяки професійному досвіду наших співробітників, а також іноземній підтримці, у нас є готові вирішення всіх проблем, з якими ви можете зіткнутися. Дуже сподіваємося, що вам стане корисною ця стаття. А якщо вам терміново потрібен юридичний щит, зверніться до нашої агенції S& Agency, і ви знайдете тут надійну опору, і ваш бізнес стане максимально успішним.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...