• Головна
  • Імплементуючий партнер ЮНІСЕФ в області підписав меморандум про співпрацю із Житомирським медичним інститутом
ЮНІСЕФ
16:55, 23 січня 2023 р.
Надійне джерело

Імплементуючий партнер ЮНІСЕФ в області підписав меморандум про співпрацю із Житомирським медичним інститутом

ЮНІСЕФ
Імплементуючий партнер ЮНІСЕФ в області підписав меморандум про співпрацю із Житомирським медичним інститутом

Сьогодні, 23 січня, ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» підписала з Житомирським медичним інститутом Житомирської обласної ради меморандум про співпрацю як імплементуючий партнер Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ у Житомирській області.

Житомирський інститут медсестринства у партнерстві з ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» допомагатиме впроваджувати універсально-прогресивну модель домашніх візитів до вагітних та родин з дітьми від 0 до 3 років.

«Аби створити цілісну систему потрібно мати партнерів, які можуть стати своєрідним хабом для розвитку універсально-прогресивної моделі патронажу. Основною метою буде навчання медичних спеціалістів новим методикам для поліпшення якості надання соціальних послуг родинам з дітьми від 0 до 3 років», - зазначає керівник крос-секторального проекту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» Маргарита Сіранчук.

Така модель патронажу є пацієнтоорієнтованою, націленою на якість відвідувань родини з дитиною, а не кількість. Це перехід від принципів “виявити проблему та перенаправити” до нових принципів “вчасно виявити та усунути або ж значно зменшити ризики, які можуть призвести до певної проблеми”. Має зміщуватися акцент із виявлення лише медичних проблем на фізичний, психоемоційний та соціальний розвиток дитини.

Нагадаємо, що в межах реалізації крос-секторального проекту «Комплексне реагування на надзвичайні ситуації в Житомирській області для забезпечення потреб дітей, батьків та опікунів, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні», ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» як імплементуючий партнер Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ у Житомирській області у лютому розпочне навчання для представників 13 медичних закладів регіону. Медичні фахівці навчатимуться універсально-прогресивній моделі патронажу, яка концентрується не лише на медичних аспектах, а й психологічних, фізичних та соціальних.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#юнісеф #проекти #новини житомира #новини житомирщини #інформація #пригоди #події #новини #житомирщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...