![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
СЕРГІЙ КУЗЬМІНИХ
19:30, 24 січня 2023 р.
Надійне джерело
Нардеп з Житомирщини побував з робочою поїздкою у Звягелі
СЕРГІЙ КУЗЬМІНИХ
![Нардеп з Житомирщини побував з робочою поїздкою у Звягелі Нардеп з Житомирщини побував з робочою поїздкою у Звягелі](/dist-assets/images/cap.jpg)
24 січня, на запрошення, медичного директора стаціонарної допомоги – Миколи Руденка відвідав КНП "Новоград-Волинське міськрай ТМО", інформує народний депутат України з Житомирщини Сергій Кузьміних.
«Першочерговою метою візиту стало ознайомлення із роботою медичного закладу умовах військового стану та огляд поточного стану ремонтних робіт, які наразі тривають у відділені комплексної реабілітації, яке розпочало свою роботу влітку 2022 року», - зауважив Кузьміних.
За словами нардепа, він сьогодні мав нагоду поділитися досвідом із медичним персоналом стосовно започаткування роботи реабілітаційного центру. Адже Центр реабілітації, що у Житомирі, працює вже шість років і це шість років досвіду. До речі, в медзакладі надається безкоштовна реабілітація для наших військових .
Під час зустрічі разом з представниками медичного закладу Сергій Кузьміних мав можливість ознайомитися із роботою кабінетів реабілітації, побачити обладнання, на якому здійснюються процедурно-лікувальні заходи для пацієнтів-військовослужбовців, які знаходяться у стаціонарі із наслідками отриманих важких бойових травм.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
07:24, 17 липня
10:07, 19 липня
6
19:31, 24 липня
3
18:12, Вчора
2
live comments feed...