• Головна
  • На Житомирщині завершилась реорганізація обласної служби зайнятості
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
14:29, 26 січня 2023 р.
Надійне джерело

На Житомирщині завершилась реорганізація обласної служби зайнятості

СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
На Житомирщині завершилась реорганізація обласної служби зайнятості

На Житомирщині завершилась реорганізація обласної служби зайнятості. Її структура тепер приведена у відповідність до адміністративно-територіального устрою.

Створені 4 філії обласного центру зайнятості – Житомирська, Бердичівська, Звягельська і Коростенська, які мають відокремлені відділи чи управління у всіх колишніх районах області.

Сьогодні, 26 січня, на базі Житомирський міський центр зайнятості було утворено Житомирську філію, яка має розгалужену структуру і є найбільш чисельною: у самій філії, Хорошівському й Чуднівському управліннях та відділах у Брусилові, Коростишеві, Любарі, Попільні, Пулинах, Радомишлі, Романові та Черняхові загалом надаватимуть послуги 105 працівників. Керуватиме оновленою установою Ярослав Можар – управлінець з досвідом роботи у виконавчих органах влади, зокрема Народицькій, Бердичівській і Житомирській райдержадміністраціях.

Представлення керівників новоствореної філії та її підрозділів відбулось за участі голови Житомирської районної військової адміністрації Олександра Хомича та його заступників - В’ячеслава Авраменка і Людмили Заворотнюк. Директорка обласного центру зайнятості Galina Korinna коротко підсумувала надання послуг клієнтам служби у минулому році та озвучила пріоритети на нинішній.

- Зважаючи на військовий стан, у 2022 році кількість працевлаштованих нами клієнтів знизилась на 40% у порівнянні з іще мирним, хоча й карантинним, 2021 роком. Торік ми допомогли знайти роботу близько 12800 жителям Житомирщини, тоді як рік до цього влаштували понад 21600 осіб. Оскільки війна триває, розраховувати на збільшення попиту на працівників і належну результативність в роботі служби поки не доводиться. Основні наші зусилля спрямуємо на виконання урядових програм з підтримки як незайнятого населення, так і роботодавців, які в змозі забезпечувати людей роботою у цей складний воєнний час, - наголосила Галина Корінна.

Серед таких програм вона виокремила надання компенсацій роботодавцям за працевлаштування ВПО, якою в області торік скористались 194 підприємства і підприємці, взявши на роботу 458 вимушених переселенців. Це і мікрокредитування бізнесу за програмою «Власна справа» в рамках проєкту «єРобота»: 123 підприємці отримали гранти на загальну суму 28,4 млн.грн.

Також - «Армія відновлення», до якої Житомирщина долучилась в середині грудня минулого року: 81 безробітний взяв участь у суспільно корисних роботах, а служба зайнятості виплатила їм зарплату за відпрацьований час на загальну суму понад 369 тис. грн.

У 2023 році основними пріоритетами в роботі служби зайнятості буде запровадження нових і результативна реалізація вже діючих активних програм сприяння зайнятості населення, зокрема учасників бойових дій та внутрішніх переселенців, та подальша цифровізація послуг та сервісів служби.

Маєте запитання щодо діяльності служби зайнятості на Житомирщині – телефонуйте нам на «гарячі» лінії: 0(412) 43-20-36; 0(412) 43-20-40; 063-214-41-75 або пишіть на телеграм-канал https://t.me/DCZ_Zhytomyr.

Джерело: Житомирська обласна служба зайнятості

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#служба зайнятості #роботодавець #новини житомира #новини житомирщини #головне вакансії #працевлаштування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...