• Головна
  • У коордштабі з питань поводження з військовополоненими відбулася зустріч родинами Захисників 46-ої бригади
КООРДШТАБ
15:00, 28 січня 2023 р.
Надійне джерело

У коордштабі з питань поводження з військовополоненими відбулася зустріч родинами Захисників 46-ої бригади

КООРДШТАБ
У коордштабі з питань поводження з військовополоненими відбулася зустріч родинами Захисників 46-ої бригади

Представники координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими зутрілися з родинами захисників 46-ої окремої аеромобільної бригади, які зникли безвісти або потрапили у полон.

Так, представниця коордштабу пояснила порядок звернення й отримання інформації від військових частин. Вона, зокрема, зазначила, що спілкування з військовими частинами відбувається через територіальні центри комплектування (колишні військкомати). Проте від військової частини можна отримати лише певну інформацію, частина даних конфіденційна. Також представниця ЗСУ проконсультувала родичів щодо отримання витягу з наказу про результати службового розслідування.

У координаційному штабі зазначають, що отримання офіційного статусу військовополоненого відбувається у випадку підтвердження полону міністерством оборони російської федерації Міжнародному комітетові Червоного Хреста. Проте, як зазначив представник Штабу, відомості про військовослужбовця, що перебуває в російському полоні, надходять і з інших джерел. Також на сайті є анкета, яку заповнюють військовослужбовці, що вже повернулися з полону.

Представники координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими підсумували, що у процеси обміну залучені всі військовослужбовці, незалежно від статусу, якщо інформація про них внесена до реєстру Національного інформаційного бюро.

Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими нагадує про роботу консультаційних центрів (КЦ) на місцях:

Консультаційний центр Східного регіону (Харківська, Полтавська, Луганська, Донецька, Дніпропетровська та Запорізька області) – м. Харків, 0800300176.

Консультаційний центр Південного регіону (Миколаївська, Одеська, Херсонська, Кіровоградська області) – м. Миколаїв, 0 800 200 202.

Консультаційний центр Центрального регіону (Вінницька, Житомирська, Чернівецька, Хмельницька та Черкаська області) – м. Вінниця, 0 800 200 606.

Якщо близька вам людина потрапила у полон або зникла безвісти, звертайтесь по допомогу до найближчого до вас регіонального представництва.

За вказаними контактами Ви можете записатись на особистий прийом або отримати консультацію телефоном щодо усіх необхідних процедурних, юридичних та соціальних питань. Також у Консультаційних центрах надають кваліфіковану психологічну допомогу.

Команда Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими робить усе можливе для звільнення наших оборонців з російської неволі та допомагає близьким і рідним полонених оборонців України пережити цей складний час разом.

Джерело: Житомирська ОВА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#координаційний штаб #коордштаб #новини житомира #новини житомирщини #військовополонені #поводження з військовополоненими
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...