
14:02, 29 липня 2013 р.
Трагедія на Житомирщині: загинув малюк
У місті Олевськ Житомирської області в канаві зі стічними водами потонув однорічний хлопчик.
Як повідомили УНІАН у прес-службі Управління ГСЧС в Житомирській області, "25 липня в місті Олевськ в результаті падіння в стічну канаву, загинув хлопчик, 2012 року народження».
За даними правоохоронців, дитина гралася, і випадково впала у яму з нечистотами.
Співробітник Сектора громадських зв'язків УМВС України в Житомирській області Ольга Номерчук зазначила, що «25 липня увечері в Олевський райвідділ міліції надійшло повідомлення з лікарні про те, що в реанімаційному відділенні помер хлопчик, 2012 року народження".
"Дитину доставили до лікарні в цей же день без свідомості. На місце події виїжджала слідчо-оперативна група міліції, яка встановила, що хлопчик під час гри на вулиці впав у каналізаційну яму зі стічними водами. Батьки витягнули дитину з ями ще живим, і доставили його до лікарні. Проте врятувати малюка не вдалося. Він помер від асфіксії стічними водами », - уточнила Номерчук.
Інформація про дану подію була внесена до журналу єдиного обліку.
Розслідуванням цього випадку тепер займаються органи прокуратури області, оскільки трагедія сталася з малолітньою дитиною. Працівники прокуратури з'ясовують, чи є в цій трагедії вина батьків дитини, і чи будуть нести вони відповідальність перед законом за недогляд.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:15
18 грудня
16:10
16 грудня
12:00
14 грудня
12:50
13 грудня
ТОП новини
Оголошення
15:17, 9 грудня
12:20, 17 грудня
21:27, 17 грудня
11:13, 20 грудня
7
11:15, 20 грудня
