• Головна
  • Міністр освіти і науки ознайомився з організацією освітнього процесу в опорному закладі на Житомирщині
Влада
18:00, 4 лютого
Надійне джерело

Міністр освіти і науки ознайомився з організацією освітнього процесу в опорному закладі на Житомирщині

Влада
Міністр освіти і науки ознайомився з організацією освітнього процесу в опорному закладі на Житомирщині

Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет перебував з робочою поїздкою у Житомирській області.

Так, до робочого візиту долучилися заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець спільно з директором Департаменту освіти і науки Наталією Осипович, представники територіальної громади.

Міністр відвідав опорний навчальний заклад Біотехнологічний ліцей «Радовель», який було відкрито у вересні 2018 року шляхом реорганізації й перебудови Радовельської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Головна мета візиту – ознайомитися і перейняти провідний досвід освітян з організації навчання, формування особливостей в освітньому процесі в межах реформи НУШ під час воєнного стану, зокрема щодо підходів роботи вчителя з дитиною, пошуку здібностей учнів і формування свідомих громадян України.

Заклад має надсучасний безпечний освітній простір, максимально адаптований для розвитку дітей, зокрема з особливими освітніми потребами. Ліцей є взірцем державно-приватного партнерства.

Усі приміщення оснащено необхідним технічним і технологічним обладнанням, інтерактивними панелями нового покоління з ексклюзивною освітньою платформою, що дозволяють виконувати завдання з елементами гри, знайомитися з тематичними 3D-моделями, проводити досліди тощо. Одним із пріоритетних напрямів ліцею є гурткова робота. У спеціальних кабінетах, майстернях, спортивних залах учні розкривають творчий потенціал, підвищують фізичну підготовку. Таких гуртків у ліцеї 23.

Також під час робочого візиту Сергій Шкарлет зустрівся із вчителями і сільським активом, з якими обговорив безпекові питання, переваги навчання дітей в опорному закладі, про те, яким буде вступ до університетів у 2023 році та можливі пілотні проєкти у наданні школам автономії, зокрема в частині змісту та зміні підходів до впровадження державних стандартів у ЗЗСО.

Джерело Житомирська ОВА

Міністр освіти і науки ознайомився з організацією освітнього процесу в опорному закладі на Житомирщині, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#0412 #0412 Житомир #інформація #події #новини Житомира #новини житомирщини
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...