• Головна
  • Чи продовжується довідка про інвалідність і право на отримання виплат на період воєнного стану, – інформує МОЗ
МСЕК
19:00, 8 лютого
Надійне джерело

Чи продовжується довідка про інвалідність і право на отримання виплат на період воєнного стану, – інформує МОЗ

МСЕК
Чи продовжується довідка про інвалідність і право на отримання виплат на період воєнного стану, – інформує МОЗ

Міністерство охорони здоров’я нагадує, що на період дії воєнного стану на території України спрощена процедура проведення медико-соціальної експертизи. Тобто зараз медико-соціальна експертна комісія (МСЕК) здійснює свої функції за принципом екстериторіальності.

Якщо особа хоче встановити інвалідність, але не може прибути на огляд – МСЕК може приймати таке рішення заочно на підставі направлення лікарсько-консультативної комісії закладу охорони здоров’я.

Якщо є обставини, за яких ви або ваша дитина не можете пройти обстеження й оформити направлення на МСЕК, строк повторного огляду вважається продовженим на весь час дії воєнного стану та впродовж 6 місяців після його припинення/скасування.

Усі соціальні виплати та пільги зберігаються за вами до закінчення строку проходження повторного огляду.

МОЗ звертає вашу увагу, що йдеться лише про медико-соціальні експертні комісії, які працюють на підконтрольній уряду України території. Вони працюють у штатному режимі та спільно з органами соціального захисту допомагають усім внутрішньо переміщеним особам у питаннях проходження медико-соціальної експертизи.

На тих територіях України, де ведуться активні бойові дії, діяльність МСЕК призупинено. Самі комісії переїжджають на інші, більш безпечні, території.

Ознайомитися з адресою та контактними номерами телефонів усіх МСЕК в Україні можна за номером телефону «гарячої лінії» МОЗ: 0 800 60 20 19.

Варто зауважити, що лікарсько-консультативна комісія може встановлювати інвалідність дитині дистанційно під час війни.

Довідково. Питання регулювання соціальних виплат особам з інвалідністю відноситься до компетенції Міністерства соціальної політики України.

Джерело: Житомирська ОВА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мсек житомирщина #мсек за кордоном #моз #мсек #новини житомира #новини житомирщини #психологічна підтримка #підтримка #лкк #комісія
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...