• Головна
  • 48 посадовців Житомирщини порушували законодавство
12:30, 30 липня 2013 р.

48 посадовців Житомирщини порушували законодавство

За порушення законодавства про адмінпослуги до відповідальності притягнуто 48 посадовців.

Упродовж поточного року за результатами проведених перевірок органами прокуратури області внесено 110 подань на усунення порушень Закону України «Про адміністративні послуги». З них на даний час розглянуто і задоволено – 65, до відповідальності притягнуто 48 посадових осіб органів влади та місцевого самоврядування.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.

Установлено, що місцевими державними адміністраціями та міськими радами не вжито необхідних заходів щодо створення центрів надання адміністративних послуг, як того вимагає Закон України "Про адміністративні послуги". Зокрема, не затверджено кошториси матеріально-технічного забезпечення роботи та фінансування майбутніх центрів, не визначено перелік послуг, що будуть надаватися, не внесено зміни до бюджету щодо виділення коштів на створення центрів.

На даний час на території області створено лише два адміністративні центри, що знаходяться у м. Житомирі та м. Новограді-Волинському.

Окрім цього, у ході перевірок виявлено й інші порушення вимог законодавства суб’єктами надання адміністративних послуг. Районними державними адміністраціями та їх структурними підрозділами не розроблено та не затверджено окремі графіки прийому громадян з надання адміністративних послуг, не облаштовано інформаційні стенди, не встановлено скриньки для зауважень і пропозицій щодо якості адміністративних послуг.

Перевірки з питань додержання органами державної влади та місцевого самоврядування Закону України «Про адміністративні послуги» тривають і надалі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...