• Головна
  • Поліція застерігає: сторонні посилання у мережі Інтернет про виплати грошової допомоги ведуть до шахраїв!
ПОЛІЦІЯ
14:20, 16 лютого 2023 р.
Надійне джерело

Поліція застерігає: сторонні посилання у мережі Інтернет про виплати грошової допомоги ведуть до шахраїв!

ПОЛІЦІЯ
Поліція застерігає: сторонні посилання у мережі Інтернет про виплати грошової допомоги ведуть до шахраїв!

Зверніть увагу: публікації у соціальних мережах та чатах месенджерів щодо реєстрації та негайного отримання коштів від міжнародних організацій та держави з високою ймовірністю можуть бути фейковими!

На жаль, жителі області все ще потрапляють на гачок шахраїв у прагненні отримати додаткові грошові виплати. Перейшовши за фейковими посиланнями, вони потрапляють на сайти, візуально схожі на банківські сторінки або державні електронні сервіси. У результаті надають шахраям всі особисті відомості, що дозволяють отримати доступ до їх рахунків.

Запам’ятайте: назва чату у месенджері, що схожа на офіційну, ще не свідчить про його справжність. Якщо ви перейшли у нього з оголошення у соціальній мережі чи за іншим стороннім посиланням, висока ймовірність, що ви спілкуєтеся з шахраями.

Під час оформлення електронних заяв та інших документів, пов’язаних із зазначенням особистої інформації, звертайте увагу, чи знаходитеся ви на офіційному та захищеному Інтернет-ресурсі (його адреса повинна починатися з https://, у деяких браузерах також стоїть піктограма «замок», «щит» тощо).

Не встановлюйте на свої комп’ютери, телефони чи інші гаджети стороннє програмне забезпечення, яке вам пропонують для нібито отримання соціальної допомоги.

Офіційний сайт ЄДопомога має адресу https://edopomoga.gov.ua/ Тут ви можете дізнатися про грошову допомогу від держави, виплати міжнародних організацій та надання волонтерської допомоги. Там же вказані й офіційні сторінки у соціальних мережах.

Також інформацію про надання гуманітарної допомоги, у тому числі й грошової, пенсійних та соціальних виплат тощо можна дізнаватися на офіційному сайті Міністерства соціальної політики України.

Джерело: Поліція Житомирської області

Поліція застерігає: сторонні посилання у мережі Інтернет про виплати грошової допомоги ведуть до шахраїв!, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліця #правоохоронці #новини житомира #новини житомирщини #правоохоронні органи #пригоди #події #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...