• Головна
  • Міліція Житомирщини спроможна захищати як житомирян, так і іноземних гостей
фото
15:39, 30 липня 2013 р.

Міліція Житомирщини спроможна захищати як житомирян, так і іноземних гостей

фото

Іноземці та громадяни нашої держави дали позитивну оцінку діяльності міліції Житомирщини. Це засвідчили результати проведеного соціологічного опитування.


Про це розповідає СЗГ УМВС України  в Житомирській області.

Днями на Житомирщині було проведено анонімне анкетування серед українців і громадян іноземних держав з метою вивчення громадської думки про роботу українських правоохоронців. Респондентам було запропоновано оцінити стан правопорядку і якість роботи міліції.

Опитані з цього приводу іноземні громадяни, серед яких росіяни, білоруси, естонці та латвійці, зазначили, що цілком безпечно почуваються на території нашої країни. Більшість із них часто приїздять в Україну до родичів або ж на відпочинок. Найчастіше опитані іноземці спілкуються з працівниками Державтоінспекції й понад 70% зазначають, що в них не виникало жодних проблем під час пересування автодорогами нашої держави.

Що ж стосується українців, то, оцінюючи роботу міліції Житомирщини, вони вказали на належний стан правопорядку та спроможність правоохоронців захистити їх від злочинних посягань. Респонденти також зазначили основні якості, якими має бути наділений працівник міліції, серед них порядність, чесність, відданість справі, відповідальність, справедливість, непідкупність, ввічливість, компетентність і людяність.

Понад 50% опитаних визнали достатньою кількість правоохоронців у громадських місцях для належного забезпечення правопорядку.

Як зазначив т.в.о. начальника УМВС України в Житомирській області Василь Дячук, отримані результати соціологічного опитування допомагають виявити проблемні моменти взаємовідносин між громадянами та працівниками органів внутрішніх справ, що, в свою чергу, дає змогу зосередити увагу на їх вирішенні. Адже без зв’язку із громадськістю міліція не може бути ефективною.

PM476image001

 

PM323image003

 

PM697image002

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...