• Головна
  • Більшість абітурієнтів Житомирщини хоче бути психологами або фінансистами?
освіта
12:05, 31 липня 2013 р.

Більшість абітурієнтів Житомирщини хоче бути психологами або фінансистами?

освіта

Сьогодні  закінчується прийом документів від абітурієнтів, які вступають до вузів на основі повної загальної середньої освіти та подають для вступу результати зовнішнього незалежного оцінювання. І вже протягом 1, 5, 8 серпня поетапно будуть сформовані рейтинги.

Шалений місяць для абітурієнтів підходить до фіналу. Цього року подавати документи можна було з 1 липня і лише  до 5 вищих навчальних закладів та на 3 спеціальності в кожному з них (максимум 15 спеціальностей).

Та ажіотаж ще встигнути подати документи в останній день не вщухає. Тож для комісії сьогодні буде спекотний день.

Що ж до попередніх підсумків то перше місце за кількістю поданих заяв займає ЖДУ ім. І. Франка. За місяць сюди виявило бажання прийти навчатись понад шість з половиною тисяч абітурієнтів (!). Станом на 31.07.2013 р. на 10:00 прийнято 6751 заяву.

Включаючи як подання документів та електронних заяв. Останнє, до речі, стає зручним і популярним шляхом вступу.

А понад п’яти тисяч абітурієнтів подали документи до Житомирського державного технологічного університету, причому тут кількість електронних заяв складає понад 20 % від загальної кількості. Станом на 30.07.2013 р. кількість заяв складала 4899.

Близько 4150 абітурієнтів виявили бажання навчатися в Житомирському національному агроекологічному університеті. Найбільшою популярністю під час цьогорічної вступної кампанії користувалися спеціальності зі значним обсягом державного замовлення: це технологічний факультет, ветеринарна медицина, агрономія та механізація.

Що ж до найпопулярніших цьогоріч  спеціальностей, то абітурієнти вибирають переважно гуманітарні та точні науки.

З гуманітарних найбільш популярним напрямом залишається психологія – 548; філологія (спеціалізація англійська) – 536 заяв; історія – 473. Також не втрачає популярності філологія спеціальність переклад, дошкільна та початкова освіта, а також практична психологія.

По напряму точних наук не втрачають зацікавленості в абітурієнтів  такі напрями: економічні – 887 заяв; фінанси і кредит – 612; інженерія – 556.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...