• Головна
  • На Житомирщині активізувалося будівництво індивідуального житла
14:30, 31 липня 2013 р.

На Житомирщині активізувалося будівництво індивідуального житла

Нові соціальні ініціативи Президента України, поступове впровадження нової соціальної політики – це у першу чергу виправлення механізмів перерозподілу доходів, подолання глибокого майнового розриву, сприяння розвитку середнього класу, створення ефективної системи захисту населення від соціальних ризиків.

Зусилля керівництва держави спрямовані насамперед на поліпшення соціального клімату, на утвердження ефективної системи соціального захисту населення, підвищення рівня доходів людей та покращення їх добробуту, пише прес-служба облдержадміністрації.

«На Житомирщині активізувалося будівництво індивідуального житла, - зазначив голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук під час розмови із журналістами Першого національного каналу. – Певною мірою цьому сприяла і ефективна державна політика щодо збільшення рівня доходів населення, у тому числі сільського. Лише цього року жителі області отримали майже 1 млн. гривень за компенсацію користування земельними паями. Ці кошти активно залучаються і у будівництві. Завдяки поетапному впровадженню земельної реформи селяни отримали реальну можливість покращити у тому числі і свої житлові умови».

«Для Житомирщини є важливим розвиток індивідуального будівництва житла, - говорить Сергій Рижук. – Тому влада робить усе можливе, аби реалізувати ініціативи Президента України, Глави уряду щодо дерегуляції та спрощення дозвільних процедур у сфері будівництва систему адмінпослуг у сфері будівництва».

Довідково: Урядом підготовлено цілу низку нових ініціатив з дерегуляції та спрощення дозвільних процедур у сфері будівництва, які включають: скорочення терміну видачі технічних умов на будівництво з 15 до 10 днів, створення законодавчої можливості переходу від дозвільного до декларативного принципу початку робіт.

Також пропонується спростити видачу умов і обмежень на забудову земельних ділянок на підставі Генеральних планів. Ініціюється можливість будівництва об\'єктів I-II категорій на підставі тільки будівельного паспорта без додаткових дозволів (~ 75% документації). Гарантується забезпечення прав замовника будівництва на використання автономних систем інженерного забезпечення незалежно від наявності на території магістральних та інших мереж.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...