• Головна
  • Марія Шаблей: Мені подобається бути корисною людям та бути саме в цей складний час з Україною
ДСНС
14:20, 8 березня 2023 р.
Надійне джерело

Марія Шаблей: Мені подобається бути корисною людям та бути саме в цей складний час з Україною

ДСНС
Марія Шаблей: Мені подобається бути корисною людям та бути саме в цей складний час з Україною

Сьогодні Міжнародний жіночий день. Упродовж останніх років українці переосмислили суть та значення 8-го березня. Для нас це вже далеко не свято "весни, жіночності й краси".

Війна показала силу та незламність української жінки. Саме вона - українська Берегиня - відображає героїзм та самопожертву тих, хто разом з чоловіками бореться за нашу країну. Доводить самостійність та загартованість тих, хто лишився вдома наодинці зі всіма випробуваннями, поки їх чоловіки пішли захищати Україну від загарбників.

Війна забирає кращих співвітчизників. Від підступних дій окупантів гинуть і рятувальники, і рятувальниці. Зокрема, вчора не стало нашої колеги з Дніпра Євгенії Дудки, яка після поранення майже рік вела свою боротьбу за життя.

Боротьба ж за майбутнє України триває. І поки за неї будуть боротися на своєму фронті й такі надзвичайні жінки як наші колеги-рятувальниці, то перемога України просто неминуча.

Жіночі обличчя війни особливі. Пишаємося, що є такі і серед рятувальниць Житомирщини!

Джерело: Головне управління ДСНС України у Житомирській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дснс #пожежа #новини житомира #новини житомирщини #рятувальники #вогнеборці
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...