Реклама
12:31, 29 грудня 2015 р.

Реєстр єдрпоу

Реклама

Для обліку суб’єктів господарської діяльності в Україні ведеться єдиний державний реєстр – електронна інформаційна система даних. До реєстру додаються фізичні особи-підприємці, юридичні особи та їх структурні підрозділи всіх форм господарювання та власності. Кожний суб’єкт в ЄДРПОУ має свій унікальний номер – десятизначний для підприємців, зареєстрованих як фізична особа та восьмизначний для юридичних осіб. Суб’єкти господарювання, що вносяться в реєстр ведуть свою діяльність на території України згідно з діючим законодавством.

Реєстр єдрпоу був створений, щоби забезпечити такі функції:

  • ідентифікувати суб’єктів господарювання для державного обліку;

  • спростити отримання статистичних даних за рахунок застосування системи класифікаторів;

  • проводити моніторинг змін в економічній галузі за видами діяльності суб’єктів;

  • організувати взаємодію з електронними системами інформації інших державних владних органів.

Коли державний реєстратор виконує дії з відкриття, зміни запису чи ліквідації суб’єкту, він передає дані в державний статистичний центр, після чого робиться внесення в реєстр єдрпоу. Інформація відкрита для загального доступу, окрім деяких показників економічної діяльності підприємств та для фізичних осіб – їх ідентифікаційні номери.

Суб’єкти господарської та підприємницької діяльності вносяться до Реєстру згідно встановлених Національних статистичних класифікаторів, головним з яких є КВЕД. Згідно цього класифікатора проводиться поділ суб’єктів на галузі, а всередині них – на види економічної діяльності підприємств. За основу КВЕД взята стандартна класифікація Євросоюзу.

Провести розширений аналіз діяльності підприємства або підприємця можна завдяки використання онлайн сервісу youcontrol.com.ua. Для запиту вам треба ввести номер суб’єкта за ЄДРПОУ, після чого ви отримуєте не тільки статистичні дані підприємства, а також, при умові реєстрації на сайті сервісу, налаштувати постійний моніторинг.

Завдяки присвоєння унікального номера суб’єктам господарювання, можна проводити вибірку даних з реєстрів різних органів влади України, наприклад з єдр судових рішень. Таким чином, ви можете дізнатися, скільки разів компанія або підприємець фігурували у судових процесах та по яким справам долучалися. Використовуючи ці дані, директора і їх замісники, юристи та адвокати, менеджери і керівники підрозділів економічної безпеки можуть проводити оцінку партнерів і потенційних клієнтів. Пошук в єдр судових рішень можливо налаштувати в автоматичному режимі на сайті youcontrol.com.ua.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...