фото
14:23, 2 серпня 2013 р.

8 тур РОС-чемпіонату міста Житомира з футболу

фото

Відбулись матчі 8 туру РОС-чемпіонату міста Житомира з футболу 2013 року. Найцікавішою в цьому турі видалась гра між командами «Галант-ПакТрейд» та «Пулини». Обидві команди претендують на місце в першій п’ятірці та борються за медалі чемпіонату. Гра видалась бойовою і напруженою, ніхто не хотів поступатись. Свідченням цьому є мінімальна перемога команди «Галант-ПакТрейд» та шість жовтих і одна червона картка виданих арбітром матчу гравцям обох команд. Перший тайм завершився з рахунком 1:1 і лише в кінцівці гри господарям вдалось забити переможний м’яч.

Також цікавою була гра СКМ «Беркут» – «РОС». Беркутівці вже на початку матчу повели у рахунку та захопили ініціативу у грі, проводивши чимало атак на ворота суперника. Проте «РОС» не відсижувався в обороні, а відповідав гострими контратаками. В другому таймі міліційна команда знову забила і трішки послабила тиск на ворота росівців. В середині тайму «РОС» вже частіше атакував, намагаючись змінити рахунок, і в одній з атак нападник буквально продерся крізь захист беркутівців і скоротив рахунок. Гра стала нервовішою, «РОС» намагався зрівняти рахунок проте «Беркут» вистояв і в за кілька хвилин до фінального свистка провів третій м’яч.

IMG_7588
IMG_7540

Результати матчів 8 туру:

«Ультра» – «Профільтех» 1:10 (1:5)

«Стелла-Олімпік» – «Бараші-Житомир» 1:5 (1:2)

0

Матчі 9 туру відбудуться 06-08 серпня. Нагадаю, що після 9 туру команди розбиваються на дві групи (перша група 1-5 місця, друга група 6-10 місця) і зіграють ще в одне коло між собою. Очки зароблені командами в першому етапі чемпіонату зберігаються.

Докладнішу інформацію про хід чемпіонату дивіться на офіційному сайті Житомирської районної федерації футболу www.ffzt.org.ua