• Головна
  • У Житомирі слідчі поліції оголосили підозру продавцю боєприпасів
ПОЛІЦІЯ
08:00, 24 березня 2023 р.
Надійне джерело

У Житомирі слідчі поліції оголосили підозру продавцю боєприпасів

ПОЛІЦІЯ
У Житомирі слідчі поліції оголосили підозру продавцю боєприпасів

Поліцейські викрили 37-річного жителя обласного центру у продажі ручних гранат. За такий «бізнес» йому загрожує ув‘язнення терміном від 3 до 7 років.

На території однієї з автозаправних станцій на околиці Житомира він продав за 12 тисяч гривень шість боєприпасів. За висновками експертів, це дві гранати М-67 та чотири гранати Ф-1 з відповідними підривачами, придатні до вибуху.

Днями після проведення необхідних процесуальних дій, у тому числі обшуку за місцем проживання фігуранта, слідчі оголосили йому про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) КК України.

Процесуальне керівництво здійснює Житомирська обласна прокуратура.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#поліця #правоохоронці #новини житомира #новини житомирщини #правоохоронні органи #пригоди #події #новини
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...