акція
15:55, 2 серпня 2013 р.

Хамам у Житомирі не місце!

акція

З проблемами на Житомирщині з дорогами і на дорогах нині знає кожен малюк. Стан доріг звісно вимагає кращого, але й гостріше постає проблема в поводженні самих автомобілістів. Знахабнілих і нерозсудливих водіїв нині розвелось чимало. Порушуються та ігноруються правила дорожнього руху, паркування здійснюється не по закону "де можна", а по принципу "де захочеться".

У боротьбу за справедливість та порядок на дорогах, а також порядних водіїв у Житомирі вступила ініціативна група "Стоп ХАМ".

"Стоп ХАМ" - об'єднання молодих людей, які не терплятьхамствонадорогах у всіх йогопроявах! Головною ціллю довести, щоз хамствомна дорогах можна боротися!

Що таке "Стоп Хам"?

Вперше проект був представлений в липні 2010 року в Росії. Головна мета - боротьба з порушенням правил дорожнього руху і зневагою до оточуючих з боку його учасників: парковка в недозволеному місці, самозахоплення міської землі для парковок, використання тротуарів для пересування на автомобілі тощо. Процес нерідко супроводжується з боку водіїв образами і спробами побитися, знімається самими учасниками на телефони або камери, після чого активісти проекту монтують відеоролики, які викладають в Інтернеті: на YouTube, ВКонтакте і на офіційному сайті руху.

Проект набув популярності після конфліктного епізоду, в якому взяли участь високопосадовці. Конфлікт закінчився колотнечею. Тим не менш, запис потрапив в Інтернет, і станом на серпень 2012 був переглянутий на Youtube більше п'яти мільйонів разів. Через скандал завели кримінальну справу про хуліганство.

b7UTvjxXQdE

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...