• Головна
  • Житомиряни цікавляться, що робити з сусідами-шизофреніками
скарги
14:55, 5 серпня 2013 р.

Житомиряни цікавляться, що робити з сусідами-шизофреніками

скарги

Здравствуйте. Меня поймут, наверное, только те, у кого тоже есть в доме соседи-шизофреники. Нашего соседа. например, 3 раза лечили в больнице на Гуйве (до принятия Верховной радой нового закона, в соответствии с которым психа можно госпитализировать лишь с его согласия).Ну и какой же шизофреник добровольно поедет туда, где его, пардон, колют в попу??? А соседям приходится денно и нощно слушать его вопли и бред....Нет уже никаких сил, что посоветуете???

Ось такий лист нащодавно надійшов на електронну скриньку нашого сайту. І що саме цікаве це не перший раз лунають такі зауваження. Тому сайт вирішив цим зайнятись таки серйозно.

“Ми самі заводимо друзів, самі створюємо ворогів, і лише наші сусіди – від Бога”
В унісон висловлюванню Гілберта Честертона звучить і казахська приказка: «Сусіди даровані нам Богом». Тобто, Бог посилає комусь нагороду, комусь … ні, ні, не покарання, а випробування, що полягає в можливості поглянути зі сторони на себе самого, подолати якісь страхи або занадто явну неприязнь (часто у відчувають страх перед людьми з психічними розладами або огиду до алкоголіків сусідами стають саме предмети їх антипатій) .

Правда, з ще однієї відомої казахської приказкою про хороше сусіда, який, безсумнівно, краще далекого родича, англійці, не настільки переконані у високій місії сусідів, не згодні, вважаючи, що «чим вище паркан, тим краще сусід».

Як зрозуміти "людину-космос"?

Для тих, кому докучає сусід-шизофренік, ефективною буде лінія поведінки за принципом «Якщо шизофренію із в’ялим перебігом неможливо припинити, її слід очолити». Адже ще задовго до нашої ери Квінт Горацій сказав: «Не можуть проблеми сусіда обійти вас стороною. Коли горить будинок сусіда, ваше власне майно піддається ризику ». Наївно думати, що лише зрідка і випадково взаємодіючи з сусідом, рятується від переслідування контррозвідки або беззаперечно виконують накази інопланетян, ви нічим не ризикуєте. Вихід – вправлятися у вигадуванні сценаріїв для нескінченного серіалу «Я такий же», кожен раз при зустрічі, підхоплюючи і розвиваючи думку, народжену хворою уявою сусіда. Правда, тут є небезпека перестаратися у фарбах. Тоді він неодмінно запідозрить, що Ви – «засланий козачок», і з наслідками цього викриття без спеціальної бригади впоратися буде важкувато!

Немає невирішених проблем, є неприємні рішення!

А якщо серйозно, то будь-який конфлікт виростає, як прийнято вважати, через невдоволення ситуацією або якимись якостями того, хто навпроти, але на самій-то справі це завжди відбувається через дратівливих чинників в собі самому. Не всіх підряд, звичайно, а тільки тих, з якими нам не дуже-то хочеться боротися, та що там боротися, навіть зізнаватися в тому, що ця бяка нам властива, ми не бажаємо. Зате в оці сусіда цей начебто неіснуючий в нас «камінчик спотикання» виростає в брилу, здолати яку реально тільки за допомогою динаміту і якоїсь матері.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...