![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
візит
16:15, 6 серпня 2013 р.
На Житомирщині побував міністр екології Олег Проскуряков
візит
У понеділок Бердичів відвідав міністр екології та природних ресурсів України Олег Проскуряков. Візит до Бердичева міністр здійснив у рамках робочої поїздки на Житомирщину (крім Бердичева, Олег Проскуряков також перебував у Черняхові).
Як повідомляє сайт Бердичівські новини, основною метою приїзду міністра до Бердичева стало ознайомлення з ходом реалізації проектів за схемою зелених інвестицій в місцевих закладах охорони здоров’я та освіти, на яких здійснюється теплосанація: утеплення фасадів та покрівель, заміна віконних та дверних блоків, ремонт покрівлі.
Кошти на ці роботи виділяються японським урядом у рамках реалізації умов Кіотського протоколу. Із дванадцяти об’єктів теплосанації на Житомирщині, чотири находяться у Бердичеві — на території Центральної міської лікарні. За умовами відповідної державної програми та рішення уряду України у бердичівських поліклініці для дорослих, лікувальному корпусі, приміщеннях операційного блоку та гнійної хірургії має бути проведено утеплення фасадів, оздоблення їх плиткою, заміна віконних блоків. На це передбачено близько чотирнадцяти з половиною мільйонів гривень. У планах на наступний рік — також інфекційне відділення ЦМЛ, куди потрібно ще два з половиною мільйони гривень.
Очільник Мінприроди, який приїхав до Бердичева разом із головою обласної ради Йосипом Запаловським, першим заступником голови облдержадміністрації Миколою Олещенком та представником фірми котра виконуватиме зазначені вище роботи у Бердичівській ЦМЛ, провів робочу зустріч із керівництвом міста, в ході якої було обговорено усі робочі питання, котрі виникають в ході реалізації проектів. Крім того, міністр детально ознайомився з ходом реалізації проектів за схемою зелених інвестицій у Бердичівській центральній міській лікарні. Згідно графіку, погодженому з японською стороною, роботи у Бердичеві знаходяться на початковому етапі та мають завершитися до кінця літа. Олег Проскуряков запевнив представників бердичівської влади у тому, що буде особисто здійснювати контроль за ходом та термінами виконання робіт на об’єктах, аби останні були здані вчасно.
Олег Проскуряков зазначив про свою готовність у подальшому сприяти пошуку можливостей для здійснення теплосанації на усіх соціальних об’єктах, які цього потребують, адже як показала минула зима, утеплення закладів соціальної інфраструктури призвело до економії використання паливно-енергетичних ресурсів у розмірі близько 30% та, як наслідок, до значного скорочення викидів парникових газів у атмосферу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 24 липня
11:49, 16 липня
live comments feed...