• Головна
  • На Житомирщині стартував проєкт з підтримки малого та середнього бізнесу у чотирьох громадах
БІЗНЕС
09:00, 7 травня
Надійне джерело

На Житомирщині стартував проєкт з підтримки малого та середнього бізнесу у чотирьох громадах

БІЗНЕС
На Житомирщині стартував проєкт з підтримки малого та середнього бізнесу у чотирьох громадах

На замовлення програми EU4Business Агенція регіонального розвитку Житомирської області починає працювати над втіленням нового проєкту “Спроможна громада для ведення бізнесу” із підтримки малого та середнього бізнесу у чотирьох громадах регіону. Учасниками стали Малинська, Коростишівська, Радомишльська та Брусилівська громади.

Проєкт “Спроможна громада для ведення бізнесу” передбачає широкий спектр навчальних заходів для представників громад та бізнесу, практичної підтримки бізнесу та дослідження бізнес-середовища у громадах. Протягом семи місяців представники бізнесу з Коростишівської, Брусилівської, Малинської та Радомишльської громад будуть учасниками низки заходів із відновлення і сталого розвитку систем підтримки малого і середнього підприємництва.

У межах цього проєкту для підприємців проведуть навчання щодо сталого ведення бізнесу та підвищення продажів. Заплановані заходи допоможуть бізнесу:

  • розвинути підприємницьку культуру та знання включно із заходами, спрямованими на підтримку стійкості бізнесу у військовий час;
  • розширити доступ малого і середнього бізнесу до ринків, у тому числі міжнародних;
  • підтримати та впровадити інновації у секторі МСП.

Проєкт передбачає широкий комплекс навчальних заходів для бізнесу, зокрема навчання для МСП щодо використання реєстрів розрахункових операцій, тренінги й індивідуальні консультації по онлайн-продажах.

Також, планується розробка маркетингової продукції для МСП. Крім того, буде здійснено комплексне дослідження бізнес-середовища громад-учасниць проєкту.

Уже у травні будуть проведені перші активності за проєктом для підприємців та органів місцевого самоврядування, які сприятимуть впровадженню нових практик взаємодії з бізнесом, залученню інвесторів до громад.

Тож, слідкуйте за новинами та анонсами щодо заходів та навчань на сайті та сторінці Агенції регіонального розвитку у мережі Фейсбук.

Довідково. Програма міжнародної співпраці «EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини і реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

EU4Business – ініціатива Європейського Союзу, яка допомагає малим і середнім підприємствам у країнах Східного партнерства. Детальніше за посиланням.

На Житомирщині стартував проєкт з підтримки малого та середнього бізнесу у чотирьох громадах, фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бізнес #підприємці #новини житомира #новини житомирщини #можливості #можливості для бізнесу #можливість для підприємців
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Кожне приватне домогосподарство Житомирської громади може безоплатно отримати індивідуальний контейнер
Контейнери
Житомир прощається: на щиті повернувся Герой Володимир Дівніч
ГЕРОЙ
Метадон і канабіс переправляли ув’язненим у продуктових посилках - на Житомирщині судитимуть «кримінального авторитета» та злочинну групу
ПРОКУРАТУРА
Житомирводоканал: Шановні містяни, готуємося до промивки та дезінфекції нашого водогону
ВОДОКАНАЛ
Оголошення
live comments feed...