• Головна
  • Центральний стадіон Житомира все ж таки добудують
09:46, 8 серпня 2013 р.

Центральний стадіон Житомира все ж таки добудують

Питання реконструкції та будівництва центрального стадіону у Житомирі порушувалося протягом багатьох років. Понад тридцять років тут не проводилося ніяких ремонтних робіт. Проблеми щодо стану стадіону були озвучені і під час проведення у лютому телепроекту «Діалог з країною» за участю Президента України. Завдяки спільним діям керівників області та небайдужих громадян вдалося досягти певних результатів.

«З наступного понеділка плануємо розпочинати роботи по реконструкції центрального стадіону». Про це директор департаменту містобудування, архітектури та будівництва облдержадміністрації Григорій Красійчук заявив під час робочої наради, котра відбулася 7 серпня.

Як повідомляє прес-служба облдержадміністрації, нарада пройшла за участю заступника голови облдержадміністрації Ярослава Долгих, директора департаменту містобудування, архітектури та будівництва облдержадміністрації Григорія Красійчук та директора департаменту сім’ї, молоді та спору облдержадміністрації Раїси Гулої.

Уряд України ухвалив постанову № 77, згідно якої на реконструкцію стадіону виділено 10,4 млн. гривень.: «Сюди входить реконструкція центральної трибуни, підтрибунних приміщень, благоустрій території. Все буде залежати, звичайно, від надходження коштів і ритмічності їх використання. Проте уже зараз компанія, що виграла тендер, Житомирське ТОВ «Артхаус», розпочне будівельні роботи за свої кошти і готова вкласти 700 тис. гривень», – зазначив Григорій Захарович.

Також з обласного бюджету вже виділено 400 тисяч гривень на реконструкцію манежу. Між тим, це лише початок великої роботи, зазначає Григорій Красійчук: «Зараз будемо працювати над реконструкцією центральної частини трибуни, котра вміщує 5 тис. глядачів. А є ще ж і східна, і західна трибуни, і про тепло треба подумати, і про освітлення та всю інфраструктуру».

«На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, популяризації здорового способу життя сьогодні обласна влада на чолі із головою облдержадміністрації Сергієм Рижуком, робить усе можливе, аби наші діти могли займатися у хороших приміщеннях», - наголосила директор департаменту сім’ї, молоді та спору облдержадміністрації Раїса Гула.

Також Раїса Миколаївна зазначила, що на території стадіону уже працює чотири бригади, до 1 вересня ми зможемо оцінити перші результати їх роботи. На даний час лише в манежі займається 360 дітей, та понад 600 – учні та студенти вищих навчальних закладів, з якими укладено угоди.

«Надзвичайно важливо було сьогодні зустрітися, адже коли ми тут зберемося наступного разу, вже будемо бачити ті зміни, які відбулися завдяки реалізації соціальних ініціатив Президента України та злагодженій роботі відповідних структур, - говорить заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих. – Ми поставили чіткі завдання і ні в якому разі не зупинимося до того часу, поки ці трибуни знову не заповняться глядачами під час проведення спортивних заходів всеукраїнського масштабу».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
На Житомирщині лікарі обстежують та надають допомогу 11 школярам, які, ймовірно, скуштували «солодощі» з побутовою хімією
ПРИГОДИ
ТОП-5 місць для відпочинку взимку на Житомирщині
ТУРИЗМ
За незаконну порубку 157 дерев правопорушникам на Житомирщині доведеться сплатити понад 600 тис. гривень
ЕКОЛОГІЧНА ІНСПЕКЦІЯ
У Житомирі вже вп’яте за місяць «заміновують» торгові центри: чи виявили фахівці вибухонебезпечні предмети?
ПОЛІЦІЯ
Оголошення
live comments feed...