• Головна
  • Як продають бите авто: два способи
Новини компаній
10:00, 21 травня

Як продають бите авто: два способи

Новини компаній

Тривале використання автомобіля за певний час поставить питання про продаж на запчастини. Та сама історія стосується авто після ДТП. Адже ремонт такого авто може виявитись дорожчим за вартість купівлі автомобіля схожого за характеристиками.

Щодо продажу авто є два традиційних підходи – самостійний продаж автомобіля і продаж спеціалізованій компанії, яка пропонує в обмін на бите авто гроші за реальною ринковою вартістю автомобіля.

Компанія ShopAvto пропонує таку послугу, зокрема викуп авто в Житомирі та інших містах України за об'єктивну ціну.

Як продають бите авто: два способи, фото-1

Вигода продажу авто спеціалізованій компанії

Вартість продажу тут незначним чином відрізняється від ринкової оцінки. Зазвичай ціна за автовикуп складає приблизно 95% від вартості. Переваги, які має екс-власник авто, що не підлягає ремонту – отримання всієї суми коштів за автомобіль одразу та за умовами договірних відносин. Такий автовикуп у Бердичеві та інших містах Житомирської області можуть запропонувати спеціалісти компанії ShopAvto. Більше про продаж битого авто автовикупом можна прочитати на сторінці компанії https://shopavto.com/ua/vykup-bityh-avto/.

Вигоди самостійного продажу

Найголовніша вигода у такій реалізації авто – ціна, яка зможе задовольняти на всі 100% продавця. Зауважимо, ця вартість не завжди відповідає ринковій, а імовірність такої угоди, яка б повністю відповідала пропозиції і попиту є дуже малою.

Крім того, витрати на оголошення про продаж – це лише частина постійних інвестицій у реалізацію. Треба також постійно:

  • звертати увагу на стан автомобіля;
  • проводити косметичний і плановий ремонт;
  • вишукувати найвигіднішу ціну і найкращого клієнта.

Тож переваги такого продажу звісно є, але вони стосуються випадку, коли у власника є зайві гроші, вільний час і виручити суму за авто йому потрібно у віддаленому майбутньому. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...