
17:05, 8 серпня 2013 р.
Діти з Коростеня відпочивають на норвежському острові Кармей
5 серпня на двотижневий відпочинок у літній табір на острові Кармей в далеку і гостинну Норвегію вирушила група з 30 коростенських дітей. Ініціаторами та організаторами цієї поїздки виступили коростенська міська громадська організація «Вітер Надії і Любові» і норвезька благодійна місія «Віра. Надія. Любов »(THK). До слова, це далеко не перша подорож коростенських дітей у привітну Норвегію, пише prokorosten.net.
І ось в норвезькій газеті «Karmøy Nytt» від 7 серпня 2013 вийшов матеріал про перебування коростенських дітей у літньому таборі, про культурну програму і про їхні подорожі. Видно відразу, що норвежці дорожать і пишаються можливістю зустріти діток і подарувати їм свято. Адже матеріал вийшов на першій сторінці, і головною ілюстрацією до матеріалу була обрана фото усміхнених щасливих коростенських дітей.

Варто відзначити, що восени 2011 року делегація з Коростеня на чолі з мером Володимиром Москаленко відвідала Норвегію. Результатом досягнутих у ході поїзди домовленостей і багаторічних дружніх відносин стало підписання угоди про співпрацю між громадою Коростеня та комуною норвезького міста Кармел, а також між норвезькою благодійною організацією «Віра. Надія. Любов »і коростенській громадською організацією« Вітер Надії і Любові ».
Нагадаємо, що норвезькі благодійники допомагають коростенцям подолати складнощі, які виникли внаслідок Чорнобильської катастрофи, політичної та фінансової нестабільності з 1993 року. Завдяки їхній допомозі, у місті з'явилися дві нові пожежні машини, автомобілі швидкої допомоги, була придбана комп'ютерна техніка та зроблено ремонт у школах. Завдяки коштам, зібраним студентами з Норвегії, коростенські школярі мають можливість сьогодні виступати в нових і барвистих костюмах. Під постійною опікою норвезьких друзів вже багато років знаходиться дитячий притулок «Віра. Надія. Любов », будинки сімейного типу в Чигир, а також центр соціальної реабілітації для дітей інвалідів« Джерело Надії ».


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Де відпочити в Одесі: топ місць для туристів цього літа?
Партнерський спецпроєкт
16:00
11:00
18:14
5 липня
Оголошення
21:30, 3 липня
21:30, 3 липня
21:30, 3 липня
21:30, 3 липня
21:30, 3 липня
live comments feed...