• Головна
  • «ПолітФреш» відкрив нового майбутнього лідера з Житомирщини
10:05, 9 серпня 2013 р.

«ПолітФреш» відкрив нового майбутнього лідера з Житомирщини

Студент Житомирського агротехнічного коледжу Анатолій Мельниченко став одним із щасливчиків, що потрапили до молодіжного літнього освітнього табору «ПолітФреш – 2013», який проходив протягом 4-х днів у Коблево і вже став щорічним.

 Так, в останній місяць літа ативна молодь з усієї України отримала можливість поєднати відпочинок, навчання, спорт і плідну роботу завдяки унікальному проекту - молодіжному літньому освітньому табору «ПолітФреш-2013», пише Мій Житомир ТВ.

 2-5 серпня на Миколаївщині зібрались активні молоді люди з Миколаєва, Одеси, Житомира, Херсона, Києва. Єдиним представником від Житомирщини був Анатолій Мельниченко. Організатори, а саме громадська організація «Клуб політичної діагностики «Стрекоза» запропонувала активній молоді розкритися, згадати свої знання, отримати нові за допомогою тренінгів, семінарів, ділових ігор та практичних завдань, а також наситити літо яскравими і позитивними емоціями.

 Цьогоріч учасники «ПолітФрешу» проходили тренінги на теми: «Психологія роботи в команді», «Сучасна політика: проблеми та перспективи», «Сучасні PR-стратегії та політичні технології», «Правила візуальної реклами», «Майстер-клас зі зйомки відеоролика», «Як виграти дебати», «Сучасні технології проведення заходів. Проектний менеджмент». Дані теми були представлені експертами клубу, а саме кандидатом політичних наук Анною Соловйовою, працівником телебачення Сергієм Бичковим, магістром політичних наук Лідією Ємельовою, студентами-магістрантами політичних наук Дмитром Думою і Валерією Шаповаловою.

  «Участь у роботі Молодіжного літнього освітнього табору «ПолітФреш-2013» залишила теплі та приємні спогади. Перш за все, хотілося б відзначити відмінну організацію та згуртованість роботи команди «Стрекози». Незважаючи на "небезпечну" близькість моря, молоді люди на тренінгах працювали дуже активно, креативили і з цікавістю сприймали нову інформацію. Значення подібних заходів важко переоцінити, оскільки вони дозволяють розкрити величезний потенціал перспективних молодих людей», - зазначила Анна Соловйова.

 Також яскраві і важливі теми для розвитку молодого покоління представили активісти клубу - громадський діяч зі стажем Віктор Сикаленко і один з наймолодших активістів клубу - студент ЧДУ ім. Петра Могили, голова студентського самоврядування - Владислав Князєв. Крім цього модераторами і координаторами учасників, які були цього року поділені на команди для більш продуктивної і ефективної роботи, протягом чотирьох днів стали також активісти Клубу політичної діагностики «СтрекоZа» - Сергій Войтович та Денис Гончарук.

 Програма «ПолітФреша-2013» мала більш практичний зміст, порівняно з минулим роком. Крім тренінгів та семінарів, одним з головних завдань було створення соціально корисних проектів, в основі яких формувалися механізми вирішення актуальних і гострих проблем міста Миколаєва. Новизною для учасників стало завдання - зняти відеоролик на обрану тему проекту, завдяки чому кожен зміг проявити креативність і реалізувати свої навички. Також учасники «ПолітФреша - 2013» мали можливість переглядати навчальні фільми, грати в розвиваючі та спортивні ігри. В останній день були проведені дебати на тему проектів учасників.

 «Табір у цьому році був націлений на розвиток молодої людини, як індивідуума, але в соціумі, - розповідає голова Клубу політичної діагностики «СтрекоZа» Лідія Ємельова. - Адже наше суспільство і майбутнє міста, країни залежить прямо тільки від молодого покоління. Сьогодні стало так популярно бути незадоволеними своїм життям, але ж ми самі нічого не робимо і не пропонуємо щось для його поліпшення. Завдання було успішно виконано - прийти самому до того, що все в наших руках, і запропонувати вже перші соціально-корисні проекти для покращення життя в місті. У цілому табір вийшов веселим, відкритим, плідним і значущим для кожного учасника і організатора. У серпні планується провести за підсумками табору прес-конференцію, на якій будуть представлені ідеї наших активних учасників».

 Серед проектів є ідеї з актуальних проблем і тем сучасного українського міста. Анатолій Мельниченко підняв наболілу проблему недостатньої кількості маршрутних таксі. Ця проблема актуальна для сільської місцевості, зокрема для села Троковичі Черняхівського району Житомирської області, де проживає Анатолій. Юнак довгий час бореться з цією проблемою. Виявилось, що вона актуальна і для великих міст, таких, як Миколаїв. Наш земляк зіграв головну роль у ролику, що розповідає про нестачу маршруток. Цей проект був схвалений експертами, адже має конкретне вирішення, що не потребує додаткових коштів, а лише уваги відповідних органів, що контролюють  пасажирські перевезення.

 Серед інших, зокрема, учасниками було запропоновано проекти для велосипедистів, для людей з великою вагою. Для молоді  створення подібних проектів - це ще одна можливість бути комунікабельними і відкритими. Плани на втілення свіжих ідей в реальність підтверджує ефективність і результативність проведених тренінгів.

 В результаті літнього табору всі збагатилися знаннями, обмінялися ідеями та контактами. Також, кожен з учасників отримав сертифікат про проходження літнього табору «ПолітФреш - 2013», а також незабутні враження, емоції і нові знання в політологічній сфері, які допоможуть бути їм об'єктивними в політиці, активними у громадському житті та мати свою точку зору і позицію.

 «ПолітФреш – 2013» - це один з найцікавіших проектів, у яких мені вдалося брати участь. Організатори проекту змогли об’єднати і відпочинок, і пізнавальну роботу. Ми більше дізналися про сучасну політику в Україні, про те, як вирішувати актуальні проблеми, що складаються в нашому житті. І взагалі отримали багато нових знайомств, знайшли нових друзів», - розповідає учасник «ПолітФреша – 2013» від Житомирщини Анатолій Мельниченко.

 Табір проходив за підтримки Департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації, народних депутатів Миколи Жука та Артема Ільюка, а також НУК ім. А.Макарова та студентського телебачення. Партнером виступила компанія молочної продукції «Лакталіс».

fresh1

 

fresh3

 

fresh5

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...