• Головна
  • Мальовничі куточки Житомирщини притендують на обласну краєзнавчу премію
15:41, 9 серпня 2013 р.

Мальовничі куточки Житомирщини притендують на обласну краєзнавчу премію

Конкурсна комісія з присудження Житомирської обласної краєзнавчої премії, запровадженої згідно з рішенням обласної ради від 22.03.12 № 493, повідомляє: термін подання робіт для участі в конкурсі продовжено до 1 жовтня 2013 року.

 Нагадаємо, що Житомирська обласна краєзнавча премія заснована обласною радою та присуджується щороку на конкурсній основі громадянам Житомирської області, учням загальноосвітніх шкіл і студентам вищих навчальних закладів за кращі науково-дослідницькі, науково-популяризаторські роботи з питань історії, культури та природи Житомирщини, а також музейним установам, працівникам музейних установ за особистий внесок у розвиток музейної справи.

 Для участі у конкурсі можуть подаватися як опубліковані роботи, так і рукописи, обсягом не менше 5 друкованих аркушів, мультимедійні, кіновідеоматеріали, телепрограми з краєзнавства тривалістю не менше 20 хвилин, паспорт музею, історична довідка, творчий звіт музею (в електронному вигляді). До всіх поданих на розгляд Комісії робіт мають додаватися рецензії 2-х фахівців.

 Премія присуджується за результатами голосування рішенням Комісії роботі, яка набрала більше половини голосів членів Комісії.

 Премія виплачується за рахунок коштів обласного бюджету, передбачених на фінансування галузі «Культура», у таких розмірах:

 І категорія (досвідчені краєзнавці, музейні установи та працівники):

 перша премія – 1500 грн.;

друга премія – 1000 грн.;

третя премія – 500 грн.

 ІІ категорія (учні загальноосвітніх шкіл, студенти вищих навчальних закладів):

 перша премія – 750 грн.;

друга премія - 500 грн.;

третя премія – 250 грн.

 Одночасно з Премією автору (авторам) роботи-переможця присвоюється звання «Лауреат Житомирської обласної краєзнавчої премії».

 Детальніше ознайомитися з умовами конкурсу можна у Положенні про Житомирську обласну краєзнавчу премію на веб-сайті обласної ради у розділі «Нагороди та відзнаки обласної ради» або за цим посиланням:

http://oblrada.zhitomir.ua/index.php/oblasna-rada/nagorodi-ta-vidznaki/nagorodi-ta-vidznaki-oblasnoji-radi/1912-polozhennja-pro-zhitomirsku-oblasnu-kraeznavchu-premiju.html.

 Роботи приймаються за адресою : м. Житомир, майдан ім. С.П.Корольова, 1, обласна рада, каб. 115.

Прес-служба обласної ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...