• Головна
  • У Житомирi до квартир боржникiв навiдуються з рейдами
09:30, 6 січня 2011 р.

У Житомирi до квартир боржникiв навiдуються з рейдами

Днями тепловики провели черговий рейд разом iз працiвниками Богунського районного вiддiлу державної виконавчої служби. Цього разу ОПТМ "Житомиртеплокомуненерго" завiтало у десять квартир на вулицi Крошенськiй. Не всi господарi квартир вiдчинили дверi, а ті, котрі таки впустили представницьку делегацiю, "озброєну" всiма необхiдними документами, аж до судових рiшень, зустрiчали не вельми привiтно.

У однiй iз квартир сума боргу за спожите тепло сягнула 8 тисяч гривень. Господарiв- неплатникiв чекала не дуже приємна процедура - опис іхнього майна, яке вже готувалося до вилучення. Боржники, не чекаючи логiчного завершення цiєї справи, добровiльно вирiшили погасити частину заборгованостi.

- Нашим юридично-абонентним вiддiлом, - розповідає заступник директора ОПТМ "Житомиртеплокомуненерго" Юрій Волконітін, - з початку року пiдготовлено та направлено на розгляд суду близько 1800 позовiв та заяв про видачу судових наказів. Фактично всі вони задоволенi та знаходяться на виконаннi державної виконавчої служби. Державні виконавцi навiдуються у квартири неплатників та вилучають майно, накладають арешт на квартири, що є у власностi боржника.
Такi вiдпрацювання продовжуватимуться i надалi. Ми вилучатимемо майно у злiсних неплатникiв. Тим, хто лiквiдує борги, майно буде повернуто. Майно тих громадян, які й надалі ігноруватимуть рішення суду, буде реалiзовано, а отриманi кошти пiдуть на погашення заборгованостi.

Такі ж рейди працівники ОПТМ "Житомиртеплокомуненерго" здійснюють спільно iз працiвниками Корольовського районного вiддiлу державної виконавчої служби, правоохоронцями та журналістами. Нещодавно у ході п'ятого за порядком рейду тепловики навідалися у десять квартир на вулицi Великій Бердичівській. Відпрацювання проходили після 18.00, аби застати боржників удома. Однак, поспілкуватися з усіма злісними неплатниками не вдалося - одних не було вдома, інші ж просто не відчиняли двері квартири. Ті ж господарі, з якими вдалося поспілкуватися, сповна осягнули усі наслідки свого легковажного ставлення щодо сплати комунальних послуг.

Будинок на вулиці Великій Бердичівській №65. У "чорний" список потрапило одразу чотири квартири. У одній із них - власник заборгував більше тисячі гривень. На господаря-неплатника чекала неприємна процедура опису майна. Однак боржник одразу добровiльно гасить борг.
У наступній квартирі все відбувається майже за тим же сценарієм, щоправда, кульмінація - інша. Родина залишилася без телевізора за півмісяця до новорічних свят.

Юрій Волконітін запевняє, що такi вiдпрацювання продовжаться й після нового року. Щоправда, кількість їх буде не по два рейди в місяць, а чотири, можливо, і шість.

Загалом, представники виконавчої служби та орендного підприємства "Житомиртеплокомуненерго" лише протягом останнього часу навідалися до боржників 42 квартир та вилучили майна на декілька тис грн.

Наостанок, вкотре звертаємось до совісті усіх, хто має борг перед ОПТМ "Житомиртеплокомуненерго". Адже процедура опису і вилучення майна - неприємний захід і для учасників рейдів. Однак вона не обмине жодного боржника.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На Житомирщині невдовзі з'явиться ще один сучасний, якісно оснащений реабілітаційний центр
Реабілітаційний центр
Кілька місяців поспіль боровся за власне життя після тяжкого поранення під Бахмутом: на Житомирщині попрощалися з Героєм
ВІЙНА
У Коростені провели перші операції на хребті за допомогою сучасного рентген апарату С-дуга
ЖИТТЄВА ІСТОРІЯ
На Житомирщині завершилась реорганізація обласної служби зайнятості
СЛУЖБА ЗАЙНЯТОСТІ
Оголошення
live comments feed...