• Головна
  • Житомирські військові на Різдво голодними не будуть
11:56, 6 січня 2011 р.

Житомирські військові на Різдво голодними не будуть

Державне підприємство “Білоцерківський військовий торг” зобов’язалось якісно забезпечувати харчування військовослужбовців строкової служби та контрактників, про що і повідомило у своєму гарантійному листі на адресу Міністерства оборони України від 28 грудня 2010 року. Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

4 січня, деякими засобами масової інформації було поширено заяву ДП МО України “Білоцерківський військовий торг” за підписом пані Людмили Рябич про можливість припинення найближчим часом харчування військовослужбовців строкової служби через заборгованість військового відомства.

Дійсно, в Міністерстві оборони України виникли певні труднощі у розрахунках з ДП МО України “Білоцерківський військовий торг” за надані послуги протягом останніх трьох місяців 2010 року, які пов’язані з дотриманням процедурних норм щодо державних закупівель.

Сума боргу становить близько 30 мільйонів гривень. Вона виникла у зв’язку із закінченням у вересні 2010 року суми договору внаслідок дефіциту бюджету та кредиторської заборгованості за надані послуги у 2009 році.

За ініціативою Міністерства оборони України 18 жовтня 2010 року була прийнята Постанова Кабінету Міністрів України № 969, згідно з якою Міністерству оборони України виділено 107 мільйонів гривень на оплату харчування військовослужбовців.

Під час проведення МО України процедури закупівлі послуг ДП МО України “Білоцерківський військовий торг” не були представлені необхідні документи для участі у конкурсі, а запропонована ціна виявилась вищою аніж у іншого учасника.

Антимонопольний комітет відповідну скаргу ДП МО України “Білоцерківський військовий торг” відхилив за відсутності порушень в діях МО України під час проведення процедури закупівель.

Законом України “Про Державний бюджет” МО України в 2011 році передбачені видатки в обсязі 918 мільйонів гривень на забезпечення харчування особового складу строкової служби та контрактників (обід в робочі дні), що задовольнить потреби військового відомства по харчуванню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...