
12:58, 6 січня 2011 р.
Житомирським пожежним та рятувальникам збільшено зарплату на 30 відсотків
За інформацією Прес-служби МНС України, цього року МНС України на третину збільшило посадові оклади пожежних та рятувальників з 1560 грн. до 2000 грн. на місяць. Відповідне рішення прийняв Міністр Віктор Балога.
Крім цього, на майже 20 відсотків підвищення середньомісячного грошового забезпечення отримають особи рядового і середнього начальницького складу.
Їхні оклади з 2100 грн. зростуть до 2500грн. На ці потреби з бюджету відомства буде додатково спрямовано 97,3 млн. грн. Натомість, оклади вищого керівного начальницького складу та керівництва відомства залишаться без змін. Зазначене підвищення буде проводитись за рахунок виплати в максимально встановлених чинним законодавстом розмірах надбавок і доплат та збільшення пенсії.
Міністерство вживає такі заходи з метою підвищення престижності служби цивільного захисту та зупинки відтоку кваліфікованих кадрів МНС.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Shifton Field Service у Житомирі: коли виїзний сервіс тримає темп і не зриває домовленості
Новини компаній
12:16
5 лютого
13:30
2 лютого
10:56
31 січня
ТОП новини
Оголошення
07:44, 3 лютого
3
16:02, 30 січня
08:03, 2 лютого
5
