• Головна
  • У Житомирі дітям-сиротам забули виплатити грошову допомогу
09:38, 14 серпня 2013 р.

У Житомирі дітям-сиротам забули виплатити грошову допомогу

За результатами розгляду подання прокуратури м. Житомира 7 особам з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виплачено одноразову грошову допомогу та грошову компенсацію для придбання комплекту нового одягу та взуття.

     Прокурорською перевіркою установлено, що в одному із професійно-технічних навчальних закладів Житомира адміністрація навчального закладу усупереч вимог чинного законодавства не повідомила ні службу у справах дітей Житомирської міської ради, ні органи внутрішніх справ про те, що учень у період навчання залишився без батьківського піклування. Як наслідок, йому не надано статус дитини-сироти та не виплачено передбачену законодавством одноразову допомогу у розмірі 1810 грн. після досягнення 18-річного віку, повідомляє сайту прес-служба прокуратури Житомирської області.

У нинішньому році навчальний заклад закінчило 9 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, більшість із яких працевлаштувалися. Проте накази про виплату одноразової грошової допомоги та грошової компенсації на придбання комплекту нового одягу та взуття учням цієї категорії видано лише у липні, у тому числі у ході прокурорської перевірки, незважаючи на те, що учні звернулися із відповідними заявами ще у травні.

Наразі подання прокуратури м. Житомира задоволено, кошти випускникам виплачено, посадову особу навчального закладу за недодержання вимог законодавства щодо соціального захисту дітей цієї категорії притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

ТОП новини
Хлопець з Житомирщини зі своєю коханою підкорюють «Україна має талант» пристрасною парною акробатикою, — ВІДЕО
УКРАЇНА МАЄ ТАЛАНТ
У Житомирі двоповерхове приміщення ДП «Житомирський ЦНТІ» вартістю 28 млн грн повернуть політехнічному університету в державну власність
ПРОКУРАТУРА
Рудий кіт Міккі із Житомира потрапив до Книги рекордів України, — ФОТО
РЕКОРД УКРАЇНИ
За збут психотропів та наркотичних засобів чоловіку на Житомирщині «світить» до 12 років позбавлення волі
ПРОКУРАТУРА
Оголошення
live comments feed...