• Головна
  • Рівень злочинності на Житомирщині нижчий, ніж в середньому в Україні
конструктивний діалог
12:57, 15 серпня 2013 р.

Рівень злочинності на Житомирщині нижчий, ніж в середньому в Україні

конструктивний діалог

В обласному Управлінні МВС за круглим столом зібралися керівництво міліції Житомирщини та представники регіональних засобів масової інформації, які обговорили низку питань, серед яких результати діяльності органів внутрішніх справ у поточному році та визначення шляхів поліпшення взаємодії міліції з громадськістю.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Відкрив засідання т.в.о. начальника УМВС України в Житомирській області Василь Дячук, який розповів про пріоритети роботи органів внутрішніх справ.

- Сьогодні основний акцент в роботі з населенням зосереджується на негайному реагуванні на кожну заяву, звернення, повідомлення громадян, у вирішенні проблем, які безпосередньо відносяться до компетенції ОВС, - відзначив Василь Дячук.

Упродовж  семи  місяців поточного року до Єдиного реєстру досудових розслідувань зареєстровано понад 6 тисяч кримінальних правопорушень. Рівень злочинності в області значно нижче, ніж в середньому по державі. З числа зареєстрованих розкрито кожне третє кримінальне правопорушення, по яких   матеріали направлено до суду для  відновлення порушених прав потерпілих, в тому числі шляхом відшкодування завданих збитків. Наразі з понад 22 млн. гривень відшкодовано майже 17 млн. гривень.

Заступник начальника УМВС області Микола Будзинський запросив представників мас-медіа до конструктивного діалогу задля визначення основних шляхів зміцнення довіри населення до міліції.

- Хочемо заручитися і вашими розумінням і підтримкою. Адже нинішнє огульне шельмування міліціонера несе із собою ризики і загрози послаблення рівня правової безпеки держави з усіма відповідними наслідками, - зазначив він.

Зі свого боку керівництво УМВС проводить роботу з підпорядкованим особовим складом щодо безумовного дотримання кожним працівником принципів законності у повсякденній діяльності та поза службою. Винні притягуються до дисциплінарної й навіть до кримінальної відповідальності.

Відтак, журналісти висловили своє бачення вирішення окремих проблем, що стосуються налагодження плідної взаємодії міліції з громадськістю та з представниками мас-медіа.

У свою чергу до представників ЗМІ звернувся Голова Житомирської обласної Ради ветеранів ОВС Віктор Бура, який висловив прохання від імені усіх пенсіонерів та ветеранів міліції області щодо необхідності об’єктивного та неупередженого висвітлення тем, що стосуються роботи правоохоронців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...