турнір
10:50, 18 серпня 2013 р.

МСК «Беркут» став лідером міського чемпіонату з футболу

турнір

15 серпня відбувся матч 10 туру чемпіонату м. Житомира з футболу. Суперниками виступили міліцейська команда «Беркут» та футбольний клуб «Галант-ПакТрейд». З результатом гри 4:1 команда правоохоронців зайняла лідируючу позицію в турнірній таблиці.

На міському стадіоні «Спартак» відбулось чергове футбольне дійство. Гра обіцяла бути цікавою, адже у другому етапі змагань перша п’ятірка команд змагається в одне коло в іграх між собою. Саме за результатами цих матчів і буде  визначено призерів чемпіонату, пише СЗГ УМВС Українив Житомирській області.

Початок гри примусив похвилюватися вболівальників «Беркута», адже саме у ворота цієї команди потрапив перший м’яч. Оговтавшись, гравці перейшли у контрнаступ, що завершився логічним голом. До кінця першого тайму у воротах команди «Галант-ПакТрейд» опинився ще один м’яч.

У другому таймі вболівальники з насолодою спостерігали за динамічною грою обох команд. Супротивники виявилися гідними один одного та продемонстрували чимало гострих моментів. Зрештою, майстерність «беркутівців» переважила – голкіпер протилежної команди пропустив ще 2 м’ячі у власні ворота.

Відтак, команда МСК «Беркут» зайняла лідируючу позицію та готується до наступної гри 11 туру.

Вітаємо футболістів з черговою переконливою перемогою!