• Головна
  • На Житомирщині дітей на оздоровлення направили лише після втручання прокурора
17:44, 16 серпня 2013 р.

На Житомирщині дітей на оздоровлення направили лише після втручання прокурора

Під час перевірки додержання законодавства щодо направлення дітей для оздоровлення та відпочинку у літні табори встановлено низку порушень.

Про це сайт повідомила прес-служба прокуратури Житомирської області.

Зокрема, упродовж травня-червня поточного року до служби у справах дітей Брусилівської райдержадміністрації від опікунів надійшли 4 заяви про необхідність оздоровлення дітей, позбавлених батьківського піклування та дітей-сиріт. Однак, заяви у визначений час не направлено до відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Брусилівської райдержадміністрації, що унеможливило їх своєчасний розгляд. І лише після втручання прокурора організовано оздоровлення дітей пільгової категорії.

Низку порушень установлено при направленні дітей пільгових категорій до МДЦ «Артек» та УДЦ «Молода гвардія». Зокрема, відділом сім’ї, молоді та спорту Ємільчинської райдержадміністрації відомості щодо перебування дітей на «диспансерному обліку» не перевіряються. Окремі довідки формальні, їх зміст суперечить даним амбулаторних карток.

Виявлено також факти позачергового направлення дітей до МДЦ «Артек». В Олевському районі на оздоровлення направлено три дитини, тоді як перед ними у черзі на обліку перебуває 9 бажаючих, від яких письмових відмов не надходило.

Подібні порушення у діяльності управління у справах сім’ї, молоді та спорту міської ради встановлені у м.Житомирі.

В Овруцькій та Народицькій райдержадміністраціях банк даних про дітей, яким можуть надаватися путівки на оздоровлення в МДЦ «Артек» та УДЦ « Молода гвардія», сформовано лише на підставі заяв батьків. Відділом сім’ї, молоді та спорту Овруцької райдержадміністрації не витребувано із органів та закладів освіти, загальноосвітніх та позашкільних закладів інформацію про дітей, які мають статус сиріт, позбавлених батьківського піклування, талановитих, обдарованих, які можуть бути направлені у зазначені оздоровчі заклади.

На усунення порушень прокурорами внесені подання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...