![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
ЮВІЛЯРКА
09:32, 4 вересня 2023 р.
Надійне джерело
Працювала ланковою в дільничній бригаді: 90-річний ювілей відзначила Євгенія Борисюк з Житомирщини, — ФОТО
ЮВІЛЯРКА
Днями свій 90-річний ювілей відзначає жителька с. Слобода Романівська – Борисюк Євгенія Савівна.
Народилась і проживає ювілярка все своє життя в рідному селі Слобода Романівська. Разом із чоловіком Петром Івановичем народили та виховали 4-х прекрасних і вшанованих дітей.
Працювала ланковою в дільничній бригаді.
Привітали іменинницю з поважним ювілеєм, голова Брониківської сільської ради Залевська Надія Федорівна та староста Новороманівського старостинського округу Лосовський Юрій Антонович.
«Шановна Євгенія Савівна! Від усього серця вітаємо Вас з 90-річчям! Такий ювілей — дуже важлива і значима подія, адже далеко не кожному судилося зустріти настільки поважний вік. Бажаємо, щоб здоров’я не підводило, життєлюбність і оптимізм ніколи не припинялися, а близькі люди радували своєю турботою та увагою.
Нехай кожен день дарує радість і позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття. Низький уклін Вам за ту складну життєву дорогу, по якій Ви пройшли гідно, будучи учасником історичних подій і працюючи на благо майбутнього покоління. Бажаємо Вам міцного здоров’я, розуміння близьких, більше радості і задоволень, які Ви так заслужили. З ювілеєм!
З повагою, Брониківська сільська рада», - йдеться в повідомленні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
ТОП новини
Оголошення
13:12, 21 липня
7
13:12, 21 липня
3
07:24, 17 липня
10:25, Сьогодні
live comments feed...