18:00
24 липня
Вулиця Михайлівська сьогодні на цілий день дійсно стала пішохідною. На честь свята Спаса, житомиряни та гості міста спокійно прогулювались, йдучи від храму, і ніякого руху автомобілів не було. Відчувалось спокійно і безпечно.
На місці ваз з квітами, які все ж залишаються розсунутими і ще вчора та курсували авто, сьогодні стояли автоінспектори і контролювали, щоб пішохідна вулиця була лише для ніг, а не коліс.
На честь свята такі заходи сподобались пересічним. Будемо очікувати повторення таких дій деравтоінспекції і на найближчі вихідні.