• Головна
  • Ярослав Долгих: Цього року інвалідними візками вже забезпечено 436 чоловік
10:28, 21 серпня 2013 р.

Ярослав Долгих: Цього року інвалідними візками вже забезпечено 436 чоловік

Учора, 20 серпня відбулася нарада заступника голови облдержадміністрації Ярослава Долгих з фахівцями рай(міськ)управлінь праці та соціального захисту населення  на базі Житомирського протезно-ортопедичного підприємства, пише Мій Житомир ТВ.

 За словами Ярослава Дмитровича натериторії нашої області проживає 89,3 тис. інвалідів різних груп і категорій, серед них 5694 дітей-інвалідів, з них із захворюванням на дитячий церебральний параліч 494 дитини-інваліда. Понад 18 тисяч мають обмежені фізичні можливості і пересуваються за допомогою інвалідних візків і палиць.

 - На сьогоднішній день, на жаль, на Житомирщині спостерігається тенденція до збільшення кількості осіб, яким необхідно створити належні умови для життєдіяльності та інтеграції в суспільство, - повідомив заступник губернатор. – Варто відмітити, що до Міжнародного дня захисту дітей в області був відкритий довгоочікуваний, особливо для дітей з інвалідністю та їх батьків, чудовий заклад - обласний центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів Житомирської обласної ради.

 У поточному році на обліку для забезпечення путівками на санаторно-курортне лікування перебуває 9974 ветерани війни та інваліди, з яких за перше півріччя 2013 року оздоровлено понад 375 ветеранів війни та інвалідів.

 - Районними й міськими управліннями праці та соціального захисту населення за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам систематично здійснюється закупівля санаторно-курортних путівок для оздоровлення ветеранів війни та осіб, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» в санаторно-курортні заклади України, зокрема «Дениші», «Лісова казка» та «Червона калина». У поточному році придбано понад 143 санаторно-курортні путівки.

 На виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича  щодо забезпечення всіх інвалідів протезами та кріслами колісними, органами праці та соціального захисту населення проведено велику і клопітку роботу щодо складання анкет, наповнення централізованого банку даних з проблем інвалідності персональними даними про інвалідів, які потребують забезпечення інвалідними візками. Відповідно до нового Порядку інвалід самостійно обирає виробника протеза та крісла колісного для забезпечення індивідуальних потреб з урахуванням медичних показань.

 Станом на 20.08.2013 інвалідними візками забезпечено 436 інваліда та технічними засобами реабілітації 644 особи.  Крім того, за 2013 рік Житомирським державним експериментально протезно-ортопедичним підприємством видано 2422 протезно-ортопедичні вироби, 2812 пар ортопедичного взуття та інші засоби реабілітації в кількості 1538 одиниць.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...