![](https://s.0412.ua/section/logo/upload/pers/28/logo.png?20240727)
СДЮШОР ПОЛІССЯ
11:12, 11 жовтня 2023 р.
Надійне джерело
Спортивна легенда Юлія Єлістратова та ГО «Залізна Країна» передали футбольне обладнання для тренувань СДЮСШОР з футболу «Полісся»
СДЮШОР ПОЛІССЯ
Багаторазова володарка кубків світу з триатлону Юлія Єлістратова та ГО «Залізна Країна» передали футбольне обладнання для тренувань СДЮСШОР з футболу «Полісся».
Про це інформує Житомирська міська рада.
Обладнання вартістю майже пів мільйона гривень надано міжнародним благодійним фондом «Athletes for Ukraine». Іце тільки перший крок у програмі з підтримки дитячого спорту Житомирщини, запевняють благодійники.
«Маємо свою спортивну легенду. Це Юля Єлістратова. Вона за підтримки друзів, спортсменів, меценатів популяризує тріатлон. Юлі допомогли друзі. Вона — місту. Дітям потрібно показувати любов до спорту. Бо це і здоров’я, і енергія, і мотивація. Це важливо і для наших Героїв, які повертаються. Спорт реабілітує. Тому однозначно місто буде підтримувати спортивні ініціативи! Дякую портсменам, «Залізній країні, Юлі та її команді! Дякую дітям і батькам!», — Сергій Сухомлин, Житомирський міський голова.
«Серед подарунків партнерів — пристрій, який вимірює поточну швидкість бігу та м’яча. Інвентар для силової підготовки та відпрацювання технічних навичок», — Юлія Єлістратова, житомирянка, українська тріатлоністка, призерка Чемпіонатів Світу та Європи.
Житомирська міська рада
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:00
24 липня
Як обміняти старий блендер на новий перфоратор зі знижкою: умови Trade-in від Dnipro-M
Новини компаній
13:00
23 липня
Оголошення
09:33, 25 липня
1
10:07, 25 липня
4
16:52, 18 липня
19:38, 24 липня
2
live comments feed...